Wpis z mikrobloga

Problem w tym że swoją "wiedzę" czerpie chyba z pani domu, albo przyjaciółki


@wojtoon: Lol, prawie śmiechłem. Założe się o każde pieniądze, że źródło mojej wiedzy ma O WIELE lepsze podstawy niż źródło twojej. Więc powiedz mi skąd czerpiesz te kretyństwa

F16 niestety były przestarzałe i w dodatku używane. W przeciwieństwie do Gripenów i Miraży. Dość powiedzieć że hamburgery już od dawna ich nie używają


http://www.wykop.pl/link/2603697/#comment-28981169

Zdziwilibyście się panowie


http://www.wykop.pl/link/2603697/#comment-28989239

Zaoraj
@biczplis: kilka razy czytałem Twoje wykopki, niektóre ciekawe, widać pasje do lotnictwa, uwagi i dyskusje czasami merytoryczne - pamiętaj jednak że nie jesteś najmądrzejszy, a wiedza bierze się z lat doświadczenia - teksty typu, "założę się", "#!$%@?", "było", czy obrażanie innych, własne #taktyk 'czne przemyślenia i teoretyzowanie na tematy o których nie masz pojęcia czasami wychodzą błyskawicznie - typowy cebulaczek co myśli że się na wszystkim zna i do niego należny
@Farrahan: zatem 6 generacja, czy f-35? a może po prostu sprawdzisz datę artykułu w linku - dyskusja merytorycznie zmierzała że f-16 to technologia przestarzała (pomimo hamerykańskich modyfikacji) a nas stać na więcej
a wiedza bierze się z lat doświadczenia

przemyślenia i teoretyzowanie na tematy o których nie masz pojęcia

typowy cebulaczek co myśli że się na wszystkim zna i do niego należny zawsze ostatnie słowo - mówię tutaj tylko #aircraftboners


@Chandler_Bing: Powiedz mi skąd ty czerpiesz swoją wiedzę. O tych starych F-16. Powiedz mi to i udowodnij mi, że jestem debilem. A zanim zaczniesz to spójrz w tło mojego profilu, dodaj do
A zanim zaczniesz to spójrz w tło mojego profilu, dodaj do tego magiczne cztery literki EPKS i złóż sobie to w całość.


@biczplis: jesteś kontrolerem rozkładu jazdy elbląskiego PKSu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież to tłumaczenie im nie ma sensu, wyczytali sobie w niezależnej prasie informacje i są tego pewni (bo przecież prasa taka wiarygodna). A Ty jesteś członkiem układu co najwyżej i będziesz bronił złych decyzji.
Ale mnie to boli, że powtarza się takie brednie ()


@biczplis: a myślisz, że mnie nie boli? pełno tu "ekspertów" lotniczych, a pewnie prawie żaden nie wie nawet jakie są powierzchnie sterowe w samolocie (założę się, że nawet nie wiedzą dlaczego samolot leci), a będą debatować o tym który samolot jest lepszy.
zatem 6 generacja, czy f-35?


@Chandler_Bing: Wymień samoloty VI generacji w czynnej służbie. Taki F-35, o ile mnie pamięć nie myli wchodzi do regularniej służby w tym roku.

Podsumowując - twierdzisz, że "wszyscy idą w piątą, szóstą generację", kiedy tylko jedno państwo na świecie ma na chwilę obecną myśliwce V generacji.

f-16 to technologia przestarzała (pomimo hamerykańskich modyfikacji) a nas stać na więcej

A na co konkretnie nas stać? Na kilka