Wpis z mikrobloga

@hurtwish: za zamulanie serialu,
A tak serio to jeszcze z nim nie koniec, jest synem Targeriena i Starkowej i do tego nawiązuje tytuł sagi "Pieśń Lodu i Ognia", ruda franca wie o co chodzi i Jan Śnieg powróci w roli r------------a, razem z Danką pocisną nieumarłych aż miło. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Chyba najbardziej marna odpowiedź na spiny o spoilery. Zawsze mam ochotę zamykać w Sztumie takich ludzi. Hurr durr odcinek już wczoraj leciał trzeba było obejrzeć durr hurr. Co z tego, że nie miałeś czasu, bo miałeś ważniejsze sprawy na głowie, on był wczoraj to już mogę spoilerować i mieć gdzieś, że są osoby, które do piątego sezonu jeszcze nie dotarły. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krauzzer: no to sobie czarnolistnij #got aż obejrzysz. Dyskusja o nowym odcinku zaczyna się już w trakcie emisji, koło 100 wpisów jest przed 8 rano.
A Ty chcesz zamykać wszystkim usta nie wiadomo na ile, bo hurr durr spoilery.
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Ja już obejrzałem, ale niektórym może bezczelnie się wyświetlić spoiler jak wejdą na mirko, a chyba umieszczenie tego w spoilerze nie gryzie, co nie? :P
Chociaż fakt z tym nie wiadomo na ile masz rację, mea culpa. :)
  • Odpowiedz
@hurtwish: Ale Danka i Jan to rodzina więc trochę nie za bardzo (chociaż to got więc nie wiadomo)
Ruda franca przy spotkaniu z Janem zorientowała się że jest potomkiem Targeriena, potem celowo r-------a Stanisa bo wiedziała że z niego już nic nie będzie i lepiej kręcić ze Śniegiem. Być może sama zbuntowała wrony żeby zadźgały Śniega aby mógł się odrodzić jako Azor Ahai i r------ć system.
  • Odpowiedz
@hurtwish: Właśnie to jest w tej powieści najlepsze że niezależnie od rangi bohatera fizycznie jest on takim samym mięchem jak każdy inny i zawsze może wyciągnąć nogi. W innych powieściach jest zawsze kilku bohaterów wykreowanych na s-----------------y i czytając jesteśmy zawsze pewni że przeżyją a w got jest jak w prawdziwym życiu w każde mięcho miecz wchodzi tak samo.
  • Odpowiedz