Wpis z mikrobloga

Wypucowany, przesmarowany, działa jak marzenie. Tylko kopa w dupę powinien dostać gościu odpowiedzialny za zaprojektowanie obudowy, w której obydwa dekle nakłada się od góry. Nigdy nie leży dobrze i jeszcze wpada w rezonans.

Konfig podobny do składaka, którego miałem naście lat temu. Żeby było tip top powinna siedzieć płyta Asusa i prawilne Voodoo 3 3000. Dla zabawy zainstalowałem win95 - działa net i sieć, udostępniony dysk widać na WIN7. Tak też sobie kopiuję dane.


Wołam @kostniczka bo chciała obejrzeć odświeżonego. Jak porządnie wypucuję to wrzucę jeszcze foty HP Vectra VL z 200mmx ( ͡ ͜ʖ ͡)

#komputery #starekomputery
Pobierz G.....y - Wypucowany, przesmarowany, działa jak marzenie. Tylko kopa w dupę powinien ...
źródło: comment_XZRk54z3p7O2ZvG0sdfOLAi4D0zuW6e3.jpg
  • 9
@frak: Win98 dla odmiany mam na tym 200mmx. Chcę podmienić systemy, ale bez dyskietek startowych nie ruszam. Tzn postawiłem tak obydwa systemy, ale co to za zabawa jak nie mieli dyskietką przy bootowaniu :D
@wacek_1984: Nie pamiętam żebym korzystał z wyjścia słuchawkowego, może to były pojedyncze przypadki. Szał zaczął się kiedy dostałem pierwszą wypaloną płytę z MP3. Kilkaset kawałków, jaki to był szał. I Apocaliptyca sie trafiła i H-Blockx, jakieś