Wpis z mikrobloga

Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną metalowymi haczykami na ryby. Wcześniej podobne przypadki miały miejsce we Wrocławiu. Właściciele czworonogów ostrzegają na portalach społecznościowych, by uważnie sprawdzać, co czworonogi znajdują w czasie spacerów.


link

1. Moze niech wlasciciele czworonogow zaczna sobie na portalach spolecznosciowych przypominac, ze trzeba sprzatnac kupsko po swoim psie?

2. niech sobie tez przypomna, ze burka sie wyprowadza w kagancu i jak ma kaganiec to raczej nei zezre tego baita?

#psy #bekazpodludzi

mistrz_tekkena - > Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną ...

źródło: comment_rVGNEF1oLU89Q4E93BshmNwBnF0gB0KQ.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistrz_tekkena: sam #!$%@? na spacerze ludzi którzy nie sprzątają bo jako psiarz częściej bywam na trawniku niż ten kto psa niema, zatem mam większą szanse że wejdę w jakieś gówno. Proste.
Co do kagańca, nie ma w przepisach obowiązku zakładania psu kagańca lub smyczy z wyjątkiem wewnętrznych regulaminów (np. pkp, wspólnota mieszkaniowa, park). Jeżeli w tym regulaminie nie ma nakazu zakładania psu kagańca/smyczy to ustawodawca daje mi możliwość skorzystania z
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Wy jesteście #!$%@?. Kupujecie sobie zwierzę, mięsożercę, drapieżnika, którego przodkowie od wieków żyli tylko dlatego, że potrafili gryźć i macie, #!$%@?, pretensje, że ktoś wam karze odizolować jego zęby od reszty świata XD Może otwórzmy zoo bez klatek, bo przecież ten tygrys jeszcze nigdy nikogo nie ugryzł.
  • Odpowiedz
@XEN00N: @mistrz_tekkena: Zgodnie z Polskim prawem (mega nie precyzyjnym, tak na marginesie) pies musi być albo w kagańcu, albo na smyczy. Jedynie rasy z rejestru niebezpiecznych muszą zawsze mieć kaganiec.

Zanim zaczniesz pisać kolejne mądrości - pozdro pocwicz.
  • Odpowiedz
@XEN00N: ja mam #!$%@? na ignorantów którzy myślą że kundle się na nich uwzięły nie potrafiąc zrozumieć (czy czy to lenistwa czy z wrodzonej głupoty) podstawowych zasad zachowania psów. Tak samo jak nie #!$%@? łbem z gniazdo szerszeni i tak samo jak nie zachodzisz konia od tyłu bo możesz dostać w ryj z kopyta.
  • Odpowiedz
@Skogyr: Ty tak serio z tym kagańcem?

Mam shih tzu - rasa ogólnie jest niebywale spokojna i przejawia zasadę pieskiego tumiwisizmu w czystej postaci. Nie szczeka, jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i mam z nią wychodzić w kagańcu, bo jakiś ##!$%@? szpikuje mięso żyletkami / haczykami? #tusiejebnij Sorry, ale nie mam podstaw, aby to robić. I powiem tyle, że jak każdemu psu zdarza jej się coś zjeść na
szczemat - @Skogyr: Ty tak serio z tym kagańcem?

Mam shih tzu - rasa ogólnie jest ...

źródło: comment_ToteGfatmon7vQCOn3m5NhvU24szyZmh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DawajMario: Hahahahaha, to co, mam się uczyć zachowań psów żeby jakiś mnie czasem nie #!$%@?ł bo cymbałowi z naprzeciwka się zachciało trzymać bydle w domu? XD Wy naprawdę jesteście #!$%@?.
  • Odpowiedz
@XEN00N: możesz sie nie uczyć i potem płakać na cały niedobry świat że Cie pinczery obszczekują, obszczekują bo wyczuwają frajera, który przy sprzyjających okolicznościach zrobi im krzywde tylko dlatego że są. Pojechałbyś raz na interwencje do wyrzuconego psa z okna albo znalazłbyś psa przywiązanego drutem do drzewa to od razu byś zmienił zdanie komu należałoby zakładać kaganiec.
  • Odpowiedz
@DawajMario: Pojechałbyś na jakąś interwencje do pogryzionego do kości dziecka przez takiego latającego psa który "nigdy nikogo nie ugryzł" to byś zmienił zdanie.... Logika tak bardzo znajoma? Kaganiec to nie jest jakiś wymysł ludzi którzy nie mają psa i nie wiedzą jak się zachować itp. itd. To jest PO COŚ wymyślone.
  • Odpowiedz
@szczemat: Gówno mnie obchodzi, czy Twój pies ma spokojne uosobienie. I to jest Twój problem, jak nie chcesz, żeby #!$%@?ł haczyki, to mu załóż tę opaskę. Ten gość, który rozrzuca pułapki na psy jest innego zdania.

Ten obrazek świetnie pasuje do Twojego posta, nie do mojego. Chociaż śnięty Tomek może się gapić, niech się czegoś nauczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Skogyr: jakiego zdanie jest ten gość? Wg niego KAŻDY pies powinien chodzić w kagańcu? Żyjemy w wolnym kraju, więc niech nie bawi się kolejnego szeryfa. Wg mnie część osób nie powinna chodzić po świecie, bo swoim jestestwem przyprawiają mnie o raka. I co - mam porozstawiać miny z tego powodu? Super tok rozumowania, bulwo.

To ja odpowiadam za mojego psa, wiem że nie jest agresywny i nie będzie nosił kagańca,
  • Odpowiedz