Wpis z mikrobloga

Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną metalowymi haczykami na ryby. Wcześniej podobne przypadki miały miejsce we Wrocławiu. Właściciele czworonogów ostrzegają na portalach społecznościowych, by uważnie sprawdzać, co czworonogi znajdują w czasie spacerów.


link

1. Moze niech wlasciciele czworonogow zaczna sobie na portalach spolecznosciowych przypominac, ze trzeba sprzatnac kupsko po swoim psie?

2. niech sobie tez przypomna, ze burka sie wyprowadza w kagancu i jak ma kaganiec to raczej nei zezre tego baita?

#psy #bekazpodludzi

mistrz_tekkena - > Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną ...

źródło: comment_rVGNEF1oLU89Q4E93BshmNwBnF0gB0KQ.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@szczemat: Nic nie zrobisz na takich ludzi, możesz zgłosić na milicję (( ͡° ͜ʖ ͡°)), albo sam zrobić dochodzenie, a na pewno możesz zaradzić by Twój pies nie #!$%@?ł haczyków.
Masz kaprys wyprowadzić psa w bezpieczne miejsce, to sam je zbadaj.
Tak trudno to zrozumieć?
Ktoś się #!$%@?ł. Wdepnął w gówno kilka razy, pies go ugryzł itp.. policja nie reaguje, więc wziął sprawy w swoje ręce.
  • Odpowiedz
@fen1x: pies to jest zwierze i jemu nie przetłumaczysz, że ciągnięcie za ogon i wkładanie palców do oczu to zabawa. Człowiek jako wyższa forma inteligencji powinien to zrozumieć, że są istoty na tym świecie, które działają na zasadzie instynktu samozachowawczego i terytorialnego. Dzieci mają od tego rodziców by po pierwsze przekazali malcowi, że pies i każde inne zwierze to nie zabawka, po drugie po to są rodzice by sprawowali kontrole
  • Odpowiedz
@Skogyr: Rozumiem, co masz na myśli. Ale to nie jest powód , aby takie rzeczy robić. Ja na szczęście mam sprawdzone ścieżki i w moim mieście - przynajmniej na razie - nikt nie wpadłna taki pomysł. Szkoda mi psiaków, bo to ludzie są winni tutaj, a nie psy (z drugiej strony nie każdy pies jest bez winy).
  • Odpowiedz