Wpis z mikrobloga

Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną metalowymi haczykami na ryby. Wcześniej podobne przypadki miały miejsce we Wrocławiu. Właściciele czworonogów ostrzegają na portalach społecznościowych, by uważnie sprawdzać, co czworonogi znajdują w czasie spacerów.


link

1. Moze niech wlasciciele czworonogow zaczna sobie na portalach spolecznosciowych przypominac, ze trzeba sprzatnac kupsko po swoim psie?

2. niech sobie tez przypomna, ze burka sie wyprowadza w kagancu i jak ma kaganiec to raczej nei zezre tego baita?

#psy #bekazpodludzi

mistrz_tekkena - > Nieznany sprawca podrzuca w Warszawie psom kiełbasę nafaszerowaną ...

źródło: comment_rVGNEF1oLU89Q4E93BshmNwBnF0gB0KQ.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ja bym wolał, żeby zeżarł to kupsko. Śmierć za kupę na trawniku to przesada.
Ale ja już nie walczę, raz zostałem napadnięty przez nawiedzoną sąsiadkę, po tym jak jej zwróciłem uwagę, żeby nie srała pod moimi oknami.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: no tak, bo psy mają ogromny wgląd w skomplikowaną zależność relacji międzyludzkich i funkcjonowanie w pewnym systemie społecznym, szczególnie w kontekście wydalania z siebie ekstrementów. Rozumiem frustracje związaną z wdeptywanie w psie odchody, ale mordowania niewinnych zwierząt, jeszcze w dosyć bestialski sposób nie można inaczej ocenić jako zachowania będącego jednoznacznie złym i bezdusznym. #!$%@? od tego, że kiedyś w Krakowie jakiś człowiek rozrzucał trutki bodajże z warfaryną niedaleko piaskownic,
  • Odpowiedz
@rainkiller: now suumie, troche odpalilem rakiete na ksiezyc, ale #!$%@? mnie to, bo mam dom i obok domu trawnik se posialem, a ze spokojna okolica psow duzo to chodza na spacery i MOJ TRAWNIK JEST GURWA BRAZOWY, a nie zielony. ;_;
  • Odpowiedz
@szczemat: Zakłada im się wtedy opaskę skórzaną na pysk i po problemie.
Te małe też są #!$%@?ące, nie raz musiałem #!$%@?ć z buta szczurowi, bo właściciel zamiast #!$%@? przywołać to mówił, niech pan się nie obawia, on tak tylko szczeka.
  • Odpowiedz