Wpis z mikrobloga

Moi wspaniali koledzy świetnie się bawili, rzucając w siebie małymi mirabelkami. Aż do dziś(pewnie jutro znów będą się świetnie bawić).Oczywiście to osoba nie biorąca udziału w zabawie, musiała zostać poszkodowana.
Okulistka powiedziała, że rogówka uszkodzona, ale że za duża opuchlizna, więcej nie stwierdzi. Jutro o 11 mam drugą wizytę. Trzymajcie kciuki, żeby mi nic prócz tej rogówki nie dolegało.
Trochę #pokazmorde #niebieskiepaski #techbaza #technikum #zaleagnieszki
ostrzyjnoz - Moi wspaniali koledzy świetnie się bawili, rzucając w siebie małymi mira...

źródło: comment_04bhMgE2LGbDc92cHJuVtMkmjs4OBepB.jpg

Pobierz
  • 126
@Dawidinho8: To teraz jeszcze trzeba kupić taką szminkę, bo nie korzystam. ;)
@Ponczo88: Poszłam tak na miasto, i jakiś chłopak podszedł i pyta: co się stało. Ja w śmiech, i mówię, że nic, bo co się będę obcym ludziom na ulicy tłumaczyć. A ten: no przecież widzę, że coś się stało. Uśmiechnęłam się i szybkim krokiem oddaliłam stamtąd. ;)
@ostrzyjnoz: Powodzenia Mirabelko :-) wracaj szybko do zdrowia :-) ja kiedyś przez "niewinną zabawę" i rzucanie kawałkami chodnika zostałam "pozbawiona" dwóch przednich jedynek :-) jak widać nie tylko niebezpieczne są niektóre zabawy, ale i przyglądanie się z boku może również zaszkodzić zdrowiu.