Wpis z mikrobloga

SPOILERS ALERT!

Nie pamiętam jak w książce było ze Stannisem, ale biorąc pod uwagę to, że samej śmierci w serialu nie pokazano (zawsze mogła się zlitować i przypieprzyć w drzewo), to chyba jeszcze trupem nie jest.

Jon Snow to wiadomo że będzie żył.

Myrcella też nie może zginąć bo na stronie Martina jest fragment nowej książki w którym o ile dobrze pamiętam Myrcella zyskuje ładną szramę na twarzy.

Także wcale w tym odcinie najnowszym dużo trupów nie było. Tylko żona Stannisa, ta dziwka Ramseya no i Sansa z brudasem (no dobra, oni niestety żyją :<)
#got
  • 8
  • Odpowiedz
Myrcella też nie może zginąć bo na stronie Martina jest fragment nowej książki w którym o ile dobrze pamiętam Myrcella zyskuje ładną szramę na twarzy.


@Turambetto: Tak, a Barristan Selmy w książkach dowodzi obroną Meereen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@liqui6: W sumie racja, zmienili juz na tyle duzo, ze nie ma co patrzeć na książki.
@marcinox: Co prawda oficjalnie nie wiadomo, ale z książek wynika, ze "przeżyje". Choć jak napisał liqui6, chyba nie można być teraz do końca pewnym.
  • Odpowiedz
@vxrd: Cholera, tak czułem że tam się coś jeszcze dużego wydarzyło co w serialu pominięto, ale czytałem na tyle dawno, że wersja tv całkowicie mi to zamgliła.
@8Dawid88: Boltonom jednak bym nie wierzył w takiej sprawie.
@KisielBB: Nadal mogą wrócić statkiem po odtrutkę (choć chyba już za późno) i zorganizować jeszcze jedno porwanie. Choć w sumie trudno mi w to uwierzyć.
  • Odpowiedz