Wpis z mikrobloga

Dwóch moich kolegów w odstępie 2-3 miesięcy zachorowało na białaczkę i niedługo potem zmarło w szpitalu Kopernika. Nasza firma opłaciła wykonanie profesjonalnych pomiarów przez specjalistów z łódzkiego Instytutu Medycyny Pracy. Pomiary ekspertów potwierdziły pomiary które przeprowadziliśmy za pomocą amatorskiego miernika EM. Polska norma dopuszczalnego promieniowania była przekroczona wielokrotnie w wielu miejscach w przestrzeni biurowej.Część tych nadajników jest ukryta nad podwieszanym sufitem w pomieszczeniach biurowych. Po przeprowadzeniu profesjonalnych pomiarów nasza firma
@Jossarian: > że moc nadawania jest za duża i pomogło to tylko tymczasowo. Nie ufał bym więc ich zapewnieniom. Jak dla mnie te nadajniki powinny być zlikwidowane lub zastąpione takimi których moc nadawcza jest ograniczona fizycznie (np. moc maksymalna nadajnika jest poniżej polskiej normy EM).

@Jossarian: wielkie dzieki bede robil wszystko aby tam nie trafic
Aaaa... mam tam kilku kolegów, nawet namawiają mnie do przejścia ale stwierdziłem, że Google Map może TomTom-a wkrótce zaorać. Firma ma zbyt małą dywersyfikację produktów i to się może dla niej źle skończyć.