Wpis z mikrobloga

@rnd0nb: jaka zawiść ( ͡º ͜ʖ͡º) niech sobie jedzie na wakacje, cieszę się jego szczęściem. Napisałam tylko, że ma beznadziejny styl. Bez tej czapeczki wygląda OK. Oceniłam jego styl stulejo, a nie to czy jedzie na wakacje czy coś. Myśl głąbie
@rnd0nb: Po pierwsze też jestem z loszką na wakacjach i widziałeś moje #pokazmorde ? Odpowiedź na to jakże ważne pytanie brzmi nie #!$%@? nie widziałeś. Dlaczego ? Ano dla tego że primo od takich rzeczy jest instagram albo fb, secundo nie jestem na tyle głupi aby wrzucać foto moje a tym bardziej różowego na mirko. Po drugie jak już wrzuca się jakieś zdjęcie na portal społecznościowy to trzeba liczyć się z
@frogfoot: gówno też jesz bo nikt nie ustalił że nie wolno ? jak coś mi się nie podoba to będę to mówił czy ci się to podoba czy nie. twoje #!$%@? to miód na moje serce ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do bycia stuleją to pamiętaj że najciemniej pod latarnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chcesz być wykopkowom stuleją to ciśnij stuleje
@RivaTnT90: Nie mam #!$%@? kaszkietu (i koralikow tez nie), stylowa tego kolesia w ogole mi nie podchodzi (przy czym nie uwazam, zeby wygladal jak wiensiak z 2003r), ale moj umysl juz powoli nie ogarnia poziomu #!$%@? i #!$%@? na mikroblogu.
A z kazdym rokiem jakby coraz gorzej. Tak wiec cyklicznie musze wyrzucic z siebie troche gowna - prosto w ryje #!$%@?, przegrywow i stulejarzy. Bon apetit ;]
@nProzac_: ja przynajmniej wyciągam wnioski z tego co widzę a ty wyciągasz je z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisz sobie co chcesz bo ja w przeciwieństwie do ciebie mam to w dupie nawet możesz ruchać moją starą w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ziomek jest wsiurem i to jest fakt brakuje mu tylko sandałów ze skarpetami a wy wielcy moralizatorzy zlecieliście się