Wpis z mikrobloga

Hej!

Jestem obecnie na 25 lvl. Dotąd nie miałem zbyt dużo styczności z kobietami (zakochiwałem się głównie w zajętych :D) i chyba po prostu nie potrzebowałem bliskiego kontaktu. Od wielu lat uprawiam sport, wychodząc na miasto odróżniam się od reszty facetów, ubierając dobrze skrojoną marynarkę, poszetkę, wyprasowaną koszulę. Przedstawię Wam taką sytuację:

W klubie zacząłem tańczyć z pewną dziewczyną. Po różnych lekcjach bardzo polubiłem taniec w parze. Sprawia mi dużo radości i wychodzi mi całkiem nieźle. Na parkiecie stosowałem podniesienia i tego typu rzeczy. Dziewczyna sprawiała wrażenie przeszczęśliwej. A i do tańca były dobre warunki. Niewiele ludzi, znośna muzyka do tańczenia w parze i ładna dziewczyna :). Niestety trudno mi trafić na sytuację w której te 3 warunki są spełnione. Niestety bardzo skupiłem się na tańcu i podczas niego w ogóle nie rozmawialiśmy. Trwało to wszystko kilkanaście minut. Czekał na mnie kumpel, więc musiałem już kończyć. Zapytałem ją o numer telefonu. Bez wahania się zgodziła i wpisała mi go do telefonu. Miałem wrażenie, że czekała na to, aż ją o to poproszę. Sprawiała wrażenie ucieszonej moją prośbą. Pocałowałem ją w policzek i podziękowałem za taniec.

Następnego dnia napisałem krótkiego smsa z pytanie, czy o wyjście na kawę. Minęło 2 dni i nie dostałem odpowiedzi. Wiem, na 100%, że numer jest właściwy.

Być może jej się nie podobałem, ale nie sprawiała takiego wrażenia. Może, przez mój ubiór i to w jaki sposób tańczę, boi się, że jestem jakimś wyrywaczem.

Co powinienem teraz zrobić, czy dać sobie spokój? W końcu brak odpowiedzi, to też odpowiedź. Czy może jednak uważacie, że powinienem spróbować?

Powodzenia w Waszych osobistych rozterkach! :)

#przegryw
#tfwnogf
#logikarozowychpaskow
  • 28
@rzet Byłem romantykiem. Przez całe studia kochałem się w dziewczynie, która mieszkała z chłopakiem :/. Aczkolwiek pewnie niejeden facet tak o mnie myśli. Niemniej jednak nie ubieram się jak gej, a jak chłopak, który mniej więcej ogarnia, jak łączy się kolory i w jaki sposób dobierać ubrania. Przez jakiś czas uczyłem się w domowym zaciszu rysować i trochę wyrobiłem sobie uczucie przywiązania do detali.

Czy zasada 3 dni naprawdę istnieje? Myślałem, że
@erlang: Dwa lata temu w pociągu poznałem dziewczynę. Fajnie się rozmawiało, podobne zainteresowania, zapytałem ja o numer telefonu, dała mi go. Następnego dnia wysłałem SMS-a, zero odpowiedzi. Odczekałem tydzień,wysłałem następnego. Zero odpowiedzi. Zadzwoniłem, pogadaliśmy, ale ostatecznie nie uzyskałem wiążącej odpowiedzi. Nie, to nie. I taką zasadę od tej pory stosuję – nie wykazuje zainteresowania, niech idzie w cholerę.
Może macie rację, by to zostawić. Chyba muszę nabrać więcej pewności siebie i odwagi, by próbować wyrywać ;). Dotąd po prostu dobrze się bawiłem tańcząc z dziewczynami, ale tak jak wspomniałem trudno o połączenie 3 warunków: dobra muzyka, miejsce do tańca i ładna dziewczyna. Jeśli już się te 3 warunki spełnią, to najczęściej przy tej dziewczynie jest 10 zwyroli :D
@erlang: zazwyczaj te zwyrole nie mają jaj żeby podbić i wziąc ją do tańca i tańczą obok niej licząc na cud; a jak też masz z tym problem to ze dwa piwka powinny rozwiązać problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko żeby nie przesadzić
@erlang: Zbierz się na odwagę i zadzwoń. Ale tyko raz, nie odbierze i nie oddzwoni - dla własnego dobra nie pakuj się w to, szkoda zdrowia ;) Nie skreślałabym dziewczyny od razu. Sms to tylko sms, różne rzeczy mogły się stać i szkoda byłoby stracić szansę, jeżeli ona się Tobie spodobała. Ale jak telefon pozostanie bez odzewu, to daj spokój. Jak będziesz o nią "walczył" to nawet może z Tobą na
@erlang: tak jak pisze @DoTheMonkey: zadzwoń do niej. Baby tak mają, że czasem są niezdecydowane (bywa, że to czasem zamienia się w często). Jeśli było tak jak mówisz (dobrze tańczysz, jesteś wysportowany, szarmancki etc) a trafiłeś na spokojną, dobrze ułożoną dziewczynę mogła poczuć się nieco onieśmielona twoim zachowaniem. Rzadko się zdarza się takie połączenie więc a) albo ją onieśmieliłeś b) uważa Cię za podrywacza c) jest niezdecydowana co do dalszego
@erlang: jeszcze co do zasady 3 dni to nie radze sie jej trzymać, bo dziewczyna może już zapomnieć jak wygladasz itp zwłaszcza jezeli jest ładna i ma duże powodzenie a co za tym idzie dużo adoratorów, zadzwonic na drugi dzień wydaje się być optymalne tylko nie z samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)