Wpis z mikrobloga

@jimmyF: Jakiś czas temu grałem i nie miałem problemów ze znalezieniem pełnego serwera. I to nie jednego. Sporo rzeczy się pozmieniało, są serwery z modami społeczności, nowe tryby, mapki. Co do bugów i balansu, to faktycznie bywa różnie, ale nie ma co się oszukiwać - w tego typu grze bardzo trudno jest uniknąć bugów i dobrze ją zbalansować. Trzeba po prostu przed wejściem na serwer wyjąć kija z dupy i potraktować
  • Odpowiedz
@Fido2801: hahaha ;D mam nadzieje, ze nie zarzucasz, ze mam kija w dupie, bo bardziej mi chodzilo o bugi, że próbowałem się łączyć wielokrotnie, nie znajdowało czasem nic itp :P
  • Odpowiedz
@jimmyF: Nie, nie. Pisałem ogólnie :P Jeśli chodzi o problemy z połączeniem, to ja nigdy takich nie doświadczyłem. Nie słyszałem też, żeby ludzie narzekali. Być może grałeś w momencie premiery, gdzie serwery były oblegane bardziej. Albo grałeś naprawdę dawno temu, gdzie gra nie była jeszcze do końca gotowa. Teraz powinno wszystko śmigać. Jedyne co może wkurzać, to lekko zbugowane hitboxy postaci i jakaś tam ilość glitcherów, wykorzystująca te błędy. Tego niestety
  • Odpowiedz