Wpis z mikrobloga

@pacho: Na #!$%@? tu wchodzisz, jak jeszcze nie widziałeś odcinka. Ja przed obejrzeniem nigdy nie odpalam Filmweb, Wykop itd. bo wiadomo, że ktoś nawet przez przypadek w emocjach może zapodać spoiler.
  • Odpowiedz
@stapleton: czytasz każdy tytuł z tych setek powiadomień, które się dostaje? Nie. Klika się kilka żeby otwierały się w kolejnych kartach, a potem przegląda. Ten tag jest do dyskutowania o serialu, a jak ktoś chce dyskutować, zdradzając elementy fabuły to używa czego?

  • Odpowiedz
@4kroki Ale mi tego nie musisz tłumaczyć bo mi się jeszcze nie zdarzyło spoiler zapodać gdziekolwiek. Choćbyś nie wiem jak chciał to wchodząc na takie serwisy przed obejrzeniem odcinka sam narażasz się na za spojerlowanie, bo ktoś gdzieś zawsze coś wrzuci/napisze. Na filmwebie np robią to z premedytacją.

  • Odpowiedz
@AntoniRysuje: W następnym sezonie nie będzie chyba nic o nocnej straży, Deanerys i Królewskiej przystani, bo tym sezonem wyczerpali wątki z książki. No chyba, że do tego czasu wyjdzie następna książka albo zrobią scenariusz bez książki.
  • Odpowiedz
@xardas060:
Coś na pewno znają, ale George RR i przede wszystkim jego wydawca nie mogą pozwolić, by przez serial za dużo wyciekło, bo przecież wówczas nie będzie sensu książki wydawać. Kto by kupił, wiedząc jakie postaci będą jak ginąć?
  • Odpowiedz