Wpis z mikrobloga

#suchar #humor

Przychodzi baba do lekarza:

- Panie doktorze ciagle jestem #!$%@?, wszystko i wszyscy mnie #!$%@?ą, a najbardziej #!$%@? mnie to, że wszystko mnie #!$%@?, prosze mi pomoc!

- Czy próbowala Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wsród spiewu ptaków, spacerujac boso po trawie, kontakt z przyrodą bardzo pomaga...

- E tam, Panie Doktorze - ptaki mnie #!$%@?ą, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie, nie, nie, przyroda mnie #!$%@?!

- To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?

- E tam, Panie Doktorze, tego tez próbowałam piana mnie #!$%@?, bo szczypie w oczy, muzyka mnie #!$%@?, każda muzyka mnie #!$%@?, ta nastrojowa najbardziej mnie #!$%@?, a te olejki zapachowe, to dopiero #!$%@?, kleją sie, lepią, plamią, nie, nie olejki najbardziej mnie #!$%@?ą!

- No dobrze, to może sex? Jak wyglada Pani życie seksualne?

- Sex !?

A co to takiego?

- Nie wie Pani co to sex!? No dobrze, zaraz Pani pokaże, proszę za parawan. Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:

- Panie Doktorze, proszę się zdecydować? Wkłada Pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna #!$%@?ć!
  • 2