Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #rozowepaski posiadające Tindera, dlaczego w większości nie odpisujecie na wiadomości, czy macie aż tyle par że nie możecie ogarnąć wszystkiego, czy może uważacie że to mężczyzna ma was zagadywać i prowadzić rozmowę, czy chodzi jeszcze o coś innego np. satysfakcję z tego ze zalajkował was ktoś kto wam się podoba?

#tinder #pytanie #rozowepaski #rozowypasek #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 22
@Rakers: no to najwyraźniej rzadko przegladasz dupeczki, albo żadna Ci nie odpisuje ;P
ja tam, na te 2-3 z którymi pisałem miałem kolejne 20-30 naklikane, a też lajkowałem tylko te, które mi się podobały.
@Rakers: trochę to wynika z oblężenia pewnie. Miałam tindera przez ~20h, lecialam w prawo ze wszystkimi którzy byli mniej więcej ok i nie wiem jakim cudem uzbieralam pod koniec ~200 matchow. Za dużo atencji, nie idzie ogarnąć, zwłaszcza ze jeśli ktoś tak jak ja, chce po prostu zobaczyć ci to jest :s
@Rakers: nie wiem czy jakaś ci konkretnie odpowiedziała, ale mam koleżankę z tinderem i wiem, że ma turbo atencje i na większość wiadomości nie odpowiada
@odaliska: Ja tak samo :D
@Rakers: niektorzy sa zbyt natarczywi i od razu "wlacza" mi sie mechanizm ucieczki. no i jeszcze jest spory odsetek panow, ktorzy mysla, ze sa smieszni, a sa zalosni, a to jest przykre