Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś z Was ten słynny namiot 2 seconds II z #quechua ? Fajne to? Bo muszę kupić na #coloursofostrava i w sumie uzbierałem taki zestaw jak na screenie. Opłaca się ta mata samopompująca? Bo zwykła karimata to gówno i jest twardo na tym.
Jak jeździłem to nigdy nie potrzebowałem jakiegoś tam swojego sprzętu, bo zawsze ktoś coś miał, ale przyszedł czas, że warto swoje mieć. A jak mieć to dobre. To pytam Was, bo Wy nieomylni i najlepsi.

#wakacje #wycieczka #podroze #niewiemjaktootagowac
k.....k - Mirki, ma ktoś z Was ten słynny namiot 2 seconds II z #quechua ? Fajne to? ...

źródło: comment_vSTmrqDNp2uG66y8SXHoqmAtraeyTCbw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@kominik: Szczerze to Mireczku mata jak mata, ferrari wśród mat to to nie jest ale wyspać się wyśpisz. Co do namiotu to sobie odpuść ten model i kup coś składanego. #!$%@? można dostać z takimi namiotami, są bardziej wrażliwe na uszkodzenia i ciężko to transportować, nie podwiesisz pod plecak i jest strasznie duży. No i nie nadaje się na żadne inne warunki.
  • Odpowiedz
@kominik: najwieksza wada tego namiotu jest to, ze skada sie do kola. Ni #!$%@? nie wiadomo co z tym potem zrobic. Zalety? Jak leje to odpinasz zamek rzucasz do góry i zanim spadnie na ziemie masz gdzie spac. Sprobuj to zrobic z normalbym namiotem...
  • Odpowiedz
@MiloszWrogosz: kurde, tak naprawdę to ja go chcę na festiwal, a potem ewentualnie nad jezioro czy morze. Jakoś go tam podwieszę. O jakich innych warunkach mowisz? Ja dużo nie podróżuje tak, żeby spać pod namiotem.
  • Odpowiedz
@kominik: na festiwal spokojnie starczy a jak nie urzadzasz pieszych wedrowek z namiotem na plecach to ten ksztalt tez nie przeszkadza kladziesz na samym dole bagaznika a jest dosc plaski wiec praktycznie nie zabiera przestrzeni bagazowej
  • Odpowiedz