Wpis z mikrobloga

Chcialbym wskazać główny problem przy projektowaniu tego billboardu:

BILBOARDY SĄ SZERSZE NIŻ WYŻSZE!!!

To będzie wyglądać, jak na zdjęciu, które wrzuciłem.
Można oczywiście postacie dać na bok i napisy z boku, ale zawsze najpierw patrzy się na środek, a tam byłaby pustka.

A jeśli chodzi o swastykę, to to nie wypali. Po prostu jej nie może tam być. Albo ten projekt jest na serio i trzeba myśleć realistycznie, albo rozmawiajmy o możliwości przybicia na każdym billboardzie Niemców.

Uważam, że trzeba albo zrobić jakąś przemyślaną grafikę, albo pójść w kierunku samych napisów, jak np. zrobiłem tutaj:
http://i.imgur.com/dk1XLiT.jpg
http://i.imgur.com/IsSrFtx.jpg

#zbieramynabillboard
najman - Chcialbym wskazać główny problem przy projektowaniu tego billboardu:

BILB...

źródło: comment_C0TJ9CLLA6ftwhXDpYBDXhjswdGOC9WK.jpg

Pobierz
  • 50
@michalkosecki: Ja cały czas liczę na to, że Ty coś pomożesz. Masz autorytet wśród wykopowych grafików i uważam, że powinieneś być głównodowodzącym lub chociaż zasugerować, jak całość powinna wyglądać.
@kopytko1234: Nie wiem. Liczbę należy sprawdzić. Wszystko zależy od tekstu i sensu wypowiedzi.

@michalkosecki: Nie ma deadlinu. Ale wiadomo, że im dłużej, tym gorzej. Mirki się znudzą i będzie jak z pastami Knapika albo projektem OpenPKW (xD). Aktualnie nie jest określona nic. Ani wymiary billboardów, ani wygląd strony, ani inna forma reklamy. Trzeba wymyślić coś uniwersalnego. Poczytaj opinie Mirków z innych postów w tym tagu.
@akd: Nie przemilczam.
@najman: To pierw sprawdź, a potem rób bilboard ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo takie dane z dupy mają taką samą wartość jak napisane z dupy "polskie obozy koncentracyjne". Nie walcz z fałszowaniem historii fałszując ją samemu. Według Twojego tekstu tylko w obozach na terenie ówczesnej Polski zginęło 6,5 mln. Jest to dla mnie mocno wątpliwe, dlatego zapytałem, ale widzę, że sam nie znasz
Mam wrażenie że sporo osób tutaj stara się storpedować przekaz tych plakatów. Co to za z dupy pomysł by używać barw symboli które się z Niemcami nie kojarzą...