Wpis z mikrobloga

Długo zastanawiałem się nad wyborem nowego telefonu.
Byłem już praktycznie przekonany do kupna S5. Teraz jednak wpadło mi trochę dodatkowej gotówki, i postanowiłem kupić coś lepszego.
Bardzo spodobał mi się S6 jak bawiłem się nim w MM. Wg. mnie telefon wygląda pięknie, szczególnie wersja niebieska. Tyko co mi z tego piękna, jak będę musiał go nosić w etui, bo przy szkle z przodu i z tyłu, nie wierzę, że przy upadku pozostanie cały, a jakiś upadek na pewno się zdarzy ;)
Chcę wydać max 2000zł. W podobnej cenie jest Note4, zaraz pewnie w tej cenie będzie G4. Co byście mi doradzili Mireczki?
#telefony #android #cokupic #s6 #g4 #note4
  • 6
@jaro07: Korzystam z G2, wad jest kilka, ale w moim egzemplarzu nie zwiazanych ze sprzetem, wszystkie wynikaja z niedopracowanego softu. G3 sobie odpuscilem, bo wzgledem G2 nie bylo znaczacych zmian i pierwsze recenzje byly rozczarowujace, ale sie opamietali troche i juz G4 mnie kusi.

Ostatnio go pomacalem w markecie i jest bardzo przyjemny. Swietny wyswielacz, bardzo responsywny, lekko wygiety przez co super pasuje do dloni, skorka sie nie slizga, dosyc duza