Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Panache to firma bieliźniarska, ale z tego co widzę nic ciekawego nie mają (rozmiary od 65D, ale że to brytyjska firma, to z tego co pamiętam brało się rozmiar w dół - chyba)
  • Odpowiedz
@SScherzo: Te brytyjskie droższe (regularne ceny staników to około dwóch baniek). Jeśli będę w jakimś przybytku handlowym niedługo, to się rozejrzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerials: nie no, 200 złotych nie dam za kostium, jakbym miała tyle wydawać to już bym sobie kupiła jakiś zajebisty, a nie zwykłe czarne trójkąty z paskami :P
  • Odpowiedz
@SScherzo: jeśli chodzi o esotiq, to jakoś na początku lipca powinna być przecena, więc jeśli nie potrzebujesz czegoś na teraz, warto zaczekać, jeśli coś Ci się spodoba. Zobacz też na stronie, może tam jest jakaś wyprzedaż modeli z innych kolekcji, ale wiadomo, że lepiej przymierzyć w sklepie. W każdym razie, przejść się do sklepu można:)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: no przy opalaniu masz opalone całe plecy, a tak to nie wiem. jak ktoś ma większy b---t to się wiązanie nie sprawdza z kolei, bo za ciężkie c---i po prostu. ale ja takiego problemu nie mam :D
  • Odpowiedz
@SScherzo: no wlasnie, bo zauwazylem ze to jest fason popularny u malobiusciastych, wiec podejrzewalem, ze jakos lepiej moze c---i w nim wygladaja czy cos :)
trzymac powinien chyba tak samo dobrze - i tu i tu dwa ramiaczka ida, tylko potem inaczej spiete z tylu
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: lepiej chyba nie, bo jednak dobra miska potrafi sporo zmienić w kształcie, a taki wiązany to tylko zakrywa tak naprawdę :) ale ja sobie cenię wygodę, więc wolę taki niż jakieś obcisłe z drutami. a trzyma inaczej, kobiety mocno biuściaste muszą mieć porządne ramiączka, a nie takie dwa sznureczki zawiązane tylko.
  • Odpowiedz