Wpis z mikrobloga

@Eugenex: ostatnio się #!$%@?łem, gość nie dość że jakieś pajacyki i inne pierdoły w strefie wolnych #!$%@?ł to się otoczył gryfem prostym, łamanym i różnymi sztangietkami. Potrzebowałem 22ki na rozpiętki, już po nie sięgał bo chciał zacząć serię wykroków, podszedłem i zabrałem, gość mina jakby mu kot do butów najszczał xD #!$%@?Ć LESZCZY Z LAMUSAMI SIĘ NIE PIEŚCIĆ.
  • Odpowiedz
@berti: siady to inna sprawa, ja jak ktoś chce się dołączyć mówię ok, nie ma sprawy, ale jak siadasz dużo mniej to sam ciężary ściągasz i zakładasz. Ty zajmujesz jedną maszynę a nie 2 ławki i kilka różnych przyrządów. Raz taki bieber robił sobie nogi, pytam się go ile jeszcze serii siadów ma (40kg), mówi że 3, robi jedną po czym idzie na maszynę na czworoboczny. Założyłem swoje obciążenie i
  • Odpowiedz
jak potrzebował to w czym problem? jak jaj zajmuję stojak do przysiadów na godzinę, to czy to moja wina, że mam taki plan? czy wina siłowni, że ma za mało sprzętu?


@berti: Bo to wspólna siłownia, a nie jego prywatna. Wszyscy przychodzą korzystać ze sprzętu i zagarnianie połowy sztang/hantli jest po prostu frajerskie.

Tak samo jak tacy co robią sobie supersety - obstawią ławeczkę, stojak i miejsce do martwego ciągu
  • Odpowiedz