Wpis z mikrobloga

@jacek_krowi_placek: Landseer, nie spodziewałam się że ktoś tę rasę kojarzy oprócz pasjonatów ;) Nowofundland ma zupełnie inną kufę (i nie tylko) i nawet po wpisaniu hasła "Landseer" w google grafika pełno Nufków wyskakuje, a jak dla mnie to dwie bardzo różniące się rasy
@jacek_krowi_placek: tu mój Landek na stojąco, już bardziej widać te długie łapy i że jest znacznie wyższy od Nufków, mimo że perspektywa trochę kłamie i go ucina. U nas w rodzinie zawsze takie duże miśki :D kiedyś mocno zastanawialiśmy się właśnie nad Nowofundlandem, ale moja mamałe te ponad 11 lat temu wynalazła w internetach Landseera i musiała mieć. Polecam rasę mocno.
n.....a - @jacekkrowiplacek: tu mój Landek na stojąco, już bardziej widać te długie ł...

źródło: comment_O7L1kJbRm23Yn9IHFPgmY6w1spJMm2hI.jpg

Pobierz
@jacek_krowi_placek: czyli nawet nie biegał :( masakra. Teraz jeszcze bardziej się będę denerwować, chociaż my ostatni posiłek dajemy o 18 więc zawsze jest obserwacja kilkugodzinna... a szczeniaka po jedzeniu upilnować żeby nie brykał to już kosmos :/
Nie popadajmy w paranoje ;) mój to był wariat jadł maliny prosto z krzaka, wyrywał marchewki ogólnie lubił warzywa, może to mu zaszkodziło bo kto wie co jadł przez dzień jak ogród był pełen pokus :P i jabłka! wszystkie jabłka zawsze z ziemi wyjadał :)
@jacek_krowi_placek: to Forest na szczęście taki nie jest. Korą się tylko lubią zajadać :> a mały bąbel to teraz wszystko co się da do mordy bierze bo uczy się świata. Mój Landseer skończy 10 lat w październiku plus ma bardzo spokojny charakter, więc tu dodatkowe punkty bezpieczeństwa lecą :D Mam nadzieję, że mnie ten przeklęty skręt nigdy nie spotka bo ostatnio jakaś plaga jest.