Wpis z mikrobloga

co to się dziś stało, 5 rano, siedzimy sobie przy galerii dominikańskiej na ławecce we trójke i kończymy piwko, podbija 3 typów, jeden totalnie bez zębów, gadka o niczym i o wszystkim, jeden pytał o fetke czy nie mamy załatwić, oni porobieni bardzo, kołysają się na nogach ale mowa bez zarzutu, naćpani. Po 20 minutach odbili, stanęli 20 metrów obok, nagle jeden z nich podbija znów i mówi:

"Muszę jednego z was #!$%@?ć" Moje chłopaki siedzą na ławce, ja stoję, wiem co będzie za chwilę i jestem gotów, #!$%@? jestem przerażony, adrenalinka potężna, nie chcę tego

My: "Co #!$%@?? O chodzi?"

"No muszę wam #!$%@?ć"

Podbija pozostała dwójka z rękami w górze, wiecie jak to jest, trzeba zaatakować pierwszym, wtedy ma się przewagę, tak zrobiłem, ten bez zębów dostał pierwszy, leży na ziemi, lece w drugiego ( tego co podbił i gadał, co musi zrobić ), jeb, leży na ziemi, trzeci szarpie się z ziomeczkiem, obracam się i utwierdzam czy jest spokój, tak jest, dwójka leży i jest kopana, #!$%@? lecę na pomoc, ostatni jeb, dostał ale poleciałem z nim na ziemi, kolano #!$%@?, wstaje, koleś #!$%@?, obracam się i patrze jak wygląda sytuacja, ten bez zebów podnosi się i ucieka, został na ziemi ten co podbił pierwszy, zasłania się, #!$%@? przebutowaliśmy typa, pierwszy raz mi się zdarzyło, z typa leciały fanty, fajeczki i trochę drobnych z telefonym, przygarnęliśmy bez telefonu, chociaż teraz myślę, że należało ten telefon #!$%@?ć lub wrzucić do rzeki za karę

powiedzcie mi ludzie, co siedziało im w głowach? ja byłem przerażony, to nie pierwszy raz taka akcja, po co zrobili? dla zabawy? bo byli nacpani? #!$%@? pozostala dwojka wyslala swojego zolnierza i chciala zobaczyc reakcje? nie trafili na #!$%@? tak jak mysleli

bilans? nam nic sie nie stalo, cale szczescie, nikt z nas nie dostal w morde, jedynie noga mnie boli w kostce od kopania po glowie, ziomeczki mi dziekowali, bo sami by sobie nie poradzili

a co jakby któryś miał kose? #!$%@? zwierzęta

#wroclaw #truestory #takaprawda #patologiazewsi #narkotykizawszespoko #coolstory #logikaniebieskichpaskow #wtf
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amisobad: To mi kolega opowiadal niedawno jak znajomego skopali. Prawie 2m wzrostu i pewnie ze 110kg. Do tego często na bramkach stoi i umie się bić. Razem z kolega poszli na sześciu. Trzech #!$%@?, trzech #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@amisobad: Nie w tym rzecz, jestem osobą impulsywną i jak ktoś mnie zaczepia od razu reaguje, nie chcę, któregoś razu kogoś zabić bo trafie za mocno albo uderzy w coś głową i pójść do więzienia za jakieś bydło na lata.
  • Odpowiedz