Wpis z mikrobloga

co to się dziś stało, 5 rano, siedzimy sobie przy galerii dominikańskiej na ławecce we trójke i kończymy piwko, podbija 3 typów, jeden totalnie bez zębów, gadka o niczym i o wszystkim, jeden pytał o fetke czy nie mamy załatwić, oni porobieni bardzo, kołysają się na nogach ale mowa bez zarzutu, naćpani. Po 20 minutach odbili, stanęli 20 metrów obok, nagle jeden z nich podbija znów i mówi:

"Muszę jednego z was #!$%@?ć" Moje chłopaki siedzą na ławce, ja stoję, wiem co będzie za chwilę i jestem gotów, #!$%@? jestem przerażony, adrenalinka potężna, nie chcę tego

My: "Co #!$%@?? O chodzi?"

"No muszę wam #!$%@?ć"

Podbija pozostała dwójka z rękami w górze, wiecie jak to jest, trzeba zaatakować pierwszym, wtedy ma się przewagę, tak zrobiłem, ten bez zębów dostał pierwszy, leży na ziemi, lece w drugiego ( tego co podbił i gadał, co musi zrobić ), jeb, leży na ziemi, trzeci szarpie się z ziomeczkiem, obracam się i utwierdzam czy jest spokój, tak jest, dwójka leży i jest kopana, #!$%@? lecę na pomoc, ostatni jeb, dostał ale poleciałem z nim na ziemi, kolano #!$%@?, wstaje, koleś #!$%@?, obracam się i patrze jak wygląda sytuacja, ten bez zebów podnosi się i ucieka, został na ziemi ten co podbił pierwszy, zasłania się, #!$%@? przebutowaliśmy typa, pierwszy raz mi się zdarzyło, z typa leciały fanty, fajeczki i trochę drobnych z telefonym, przygarnęliśmy bez telefonu, chociaż teraz myślę, że należało ten telefon #!$%@?ć lub wrzucić do rzeki za karę

powiedzcie mi ludzie, co siedziało im w głowach? ja byłem przerażony, to nie pierwszy raz taka akcja, po co zrobili? dla zabawy? bo byli nacpani? #!$%@? pozostala dwojka wyslala swojego zolnierza i chciala zobaczyc reakcje? nie trafili na #!$%@? tak jak mysleli

bilans? nam nic sie nie stalo, cale szczescie, nikt z nas nie dostal w morde, jedynie noga mnie boli w kostce od kopania po glowie, ziomeczki mi dziekowali, bo sami by sobie nie poradzili

a co jakby któryś miał kose? #!$%@? zwierzęta

#wroclaw #truestory #takaprawda #patologiazewsi #narkotykizawszespoko #coolstory #logikaniebieskichpaskow #wtf
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a co mial #!$%@? w czasie ataku zadzwonic na policje i dać się pobić by nie przekroczyć obrony koniecznej ?


@joyko: tego nie napisałem. Dali kolesiom nauczę i tego się nie czepiam. Uważam po prostu, że kopanie po głowie to już przesada. OP ma szczęście, że nie skończyło się to bardzo źle. Jeśli nie rozróżniasz obrony siebie czy nawet dania nauczki od kopania po głowie leżącego to raczej nie mamy
  • Odpowiedz
człowieku, w sytuacjach stresowych nie myślisz o takich rzeczach,


@Jajcew: Trzech naćpanych żuli chciało ich zaatakować. Tak bardzo stresująca sytuacja xDDD
Poza tym tłumaczenie stresem jest tak debilne. Może miał go jeszcze #!$%@?ć co? Bo przecież zestresował się więc wtedy nic się nie liczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
widzę mamy znawce ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz, że masz rację, obyś się nigdy nie musiał przekonywać, że jej nie masz... zdradzę ci sekret:: naćpani ludzie są trochę bardziej wytrzymali i trochę bardziej porywczy/emocjonalni. Tobie się może wydawać, że obezwładniłeś go i już jest po krzyku, ale taki ma w tym momencie 'ujmę na honorze', i bardzo prawdopodobne jest, że chwile po tym jak wstanie rzuci się na
  • Odpowiedz
@amisobad: miałem w zeszłym roku podobna sytuacje, tyle że było 3 nas na 5 nafetowanych sebow, zaczęło się od tego ze rozmowa normalnie się toczyła ( małe miasteczko wiec wszyscy się kojarzą), jeden z nich zapytał kumpla czy to prawda że ćwiczy sztuki walki ( kiedyś trochę ćwiczył) kiedy powiedział ze tak na jego ryju wylądowała soczysta buła która roztrzaskala mu nos. z miejsca go zaslonilem bo koleś do niczego
  • Odpowiedz
@amisobad: dobrze zrobiłeś, jak było was po równo to mieliście szanse przy dobrej reakcji, a dalej wiadomo adrenalina ponosi. może nie powinniście ich skopac ale to się łatwo mówi teraz na chłodno. Przynajmniej będą mieli #!$%@? nauczkę. Gorzej jak przyjdą ci seby pod chałupę.
  • Odpowiedz
@amisobad: propsuje zachowanie mireczku! Tak kiedyś na niepolda 7 typów we 3 obilismy (3 ukrainców/rosjanów, 3 polaków i jednego chińczyka) w sumie wtedy to ja zaczałem bo jeden z pierwszych trzech do jakiejś dziewczyny się za bardzo przystawiał i jej to nie pasowało, a jak go odepchnałem to wleciał w Nas suma sumarum, każdy z nich dostał 5 uciekło dwóch dostało bardziej i zaczeli przepraszać, śmiesznie. ale to jest niepolda.
  • Odpowiedz
@amisobad: ta akcja nadal moze sie dla was skonczyc kosa pod zebrami. Kolega mial podobna sytuacje. Najpierw przykopal chlopaka ktory chcial mu spuscic lomot a pare dni pozniej ten sam chlopak wsadzil mu kose (10cm, nie uszkodzil narzadow)
Nie wygladalo to jak na filmie. Inny znajomy ktory byl swiadkiem mowi ze uslyszal tylko "aua #!$%@?, aua boli" (tamten podbiegl i od tylu go dzgnal) Pomimo ze byl ranny normalnie stal
  • Odpowiedz
@amisobad: Ja już na balety nie chodzę bo za każdym razem był jakiś dym, zawsze wracałem do domu cały, ale po pierwsze, strach bo można jakiejś #!$%@? co zaczepia zrobić krzywde i płacić na gnoja odszkodowanie lub gorzej, można też trafić na #!$%@? i dostać kosą. Nie warto. Był taki etap, że przez pół roku na każdej imprezie bez wyjątków był porządny dym i w 90% przypadków jakaś napita baba
  • Odpowiedz