Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #lodz . Czy mógłby ktoś z Was polecić punkt gdzie mogę kupić klasyczny, najzwyklejszy (budżetowy) garnitur? Zależy mi na przystępnej cenie bo użyje go może ze dwa razy. Chciałbym uniknąć wycieczki objazdowej po mieście i dlatego pytam. Za nieco ponad tydzień mam obronę i muszę coś kupić. Z góry dzięki za pomoc.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SZefuu: u mnie w windzie reklamuje się sklep JOYVI, na hasło WINDA dodatkowo zniżka.
Ptak ma to samo co na targowiskach, trzeba tylko znaleźć sprzedaż detaliczną, lub dogadać się z hurtem na 1 sztukę, zawsze taniej, ale trzeba mieć czas na szukanie, łażenie, przymierzanie...
  • Odpowiedz
  • 0
@SZefuu: na zgierskiej za placem koscielnym a przed biedrą jest sklep gdzie mają calkiem spoko garnitury za ok. 3 stówki, poza tym wbrew pozorom warto spojrzeć w manu, znajomy ostatnio wyrwał garniak w peek&clopenburg za 350 zeta przeceniony z tysiaka a jakoś juz naprawde jest kozak
  • Odpowiedz
@SZefuu: pawis na starorudzkiej lub joyvi (polecam na rzgowskiej, maja dosyc duze pomieszczenie z kiermaszem/wyprzedaza), rok temu kupilem tam taliowana marynarke, b.elegancka za 120 :>
  • Odpowiedz
@SZefuu: Starorudzka popularna, ale na szczupłe osoby jak ja rok temu nie mieli. Polecam outlet Ptaka. Może trochę droższe, ale juz wysokiej klasy. Lavard jest niezły.
  • Odpowiedz