Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: trudno mi to sobie wyobrazić, ale ok, w najlepszym razie masz słuchawki za 500 zł, które ledwo dorównują kossom za 120 zł, trudno w takiej sytuacji poprzeć autora wątku, kiedy dokanałówki mają tylko jedną zaletę - są małe.
@Sergeant_Matt_Baker: dobra, dobra, nie ma co dyskutować. To jest jeden z tych tematów, gdzie właściciele swoich fiatów 126p zachwalają osiągi swoich piździdełek, a co jakiś czas przychodzi ktoś z dużym fiatem i wszyscy go gnoją, że jego fura jest gorsza, bo większa i nie wszędzie się zmieści ( ͡ ͜ʖ ͡). Po co kupować mercedesa, jak masz samochód co też jeździ za 1000 cebulionów.
Douszne - NIGDY nie trafiłem na model który by mi się trzymał w uszach. Albo się całkowicie wyślizgują, albo trzymają się tylko w jednym, albo się trzymają, ale kąt jest zły, jakość słaba i izolacja od hałasu tragiczna. Może mam niekompatybilne uszy, nie wiem, ale ten rodzaj jest nieużywalny.


@jamtojest: A próbowałeś takich? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zestawie jest w razie czego taki usztywniający "dynks" jakbyś
Pobierz szpongiel - > Douszne - NIGDY nie trafiłem na model który by mi się trzymał w uszach....
źródło: comment_lVFIQ3JTaqEAJSFC8xEfCBRF0bzpry71.jpg