Wpis z mikrobloga

2500 stron skopiować to kilkanaście dni pracy

#!$%@?, jak słucham tego pajaca to ja nie wiem czy on jest głupi, czy ludzi ma za głupich. No ale jak się śpi w pracy (na posiedzeniach PE) to mózg może zjełczeć i takie tępe myśli przyjść do głowy mogą.

W rzeczywistości zrobienie 2500 zdjęć kilku książkom to najwyżej 2-3 godziny roboty jak ktoś po prostu stoi, cyka i przewraca strony.

kilkanaście dni

kilkanaście

dni


pracy

ja jebię...

#bekazkorwina #korwin #prawackalogika #neuropa #4konserwy #aferapodsluchowa #stonoga #polityka
  • 51
@ediz4: No raczej niedobrze, bo nie wpływa to w żaden sposób na życie korwy ani twoje, więc to raczej jedna z zasad "bo ja tak uważam to reszta ma się dostosować".

A co z zasadą niełamania konstytucji?( ͡° ͜ʖ ͡°) Można opowiadać bzdury w tv?
W rzeczywistości zrobienie 2500 zdjęć kilku książkom to najwyżej 2-3 godziny roboty jak ktoś po prostu stoi, cyka i przewraca strony.


@pila_mechaniczna: Latwe w teorii, lecz tudniej w praktyce
Wez pod uwage
- baterie, raczej nie zrobic zdjec na 1 baterii, nie wiem co to za fonik byl, chyba nie bylo tagow
- sam skanuje dokumenty poprzez ich zdjecie (czasami apki typu scaner) i wcale nie tak latwo zrobic zdjecie by
@nie_jem_grzybow: Wpływa na społeczeństwo.

A co z zasadą niełamania konstytucji?( ͡° ͜ʖ ͡°) Można opowiadać bzdury w tv?...

Nie można ale czy on jeden klepie farmazony. Wczoraj oglądałem Niesiołowskiego i mógłbym takie 3 wpisy zrobić. Nasz nowy prezydent też w mojej ocenie klepie farmazony na kilka spraw. Komorowski w opinii wielu konstytucjonalistów zgłosił projekt referendum niezgodne z konstytucją. Korwin nie jest jakąś kryształową i nieomylną postacią. Jest
Wpływa na społeczeństwo.


@ediz4: A kim jesteś z korwą, żeby decydować co powinno wpływać na społeczeństwo? Chyba każdy sam sobie wybiera czy idzie na taką paradę czy nie. To jest właśnie fantastyczne połączenie konserwatyzmu z liberalizmem w praktyce. Jedno wyklucza drugie

Nie można ale czy on jeden klepie farmazony.

A to się zgadzam, że i niesioł i korwin to idioci. Wydaje mi się się jednak, że niesioł robi z siebie idiotę
@nie_jem_grzybow:

A kim jesteś z korwą, żeby decydować co powinno wpływać na społeczeństwo? Chyba każdy sam sobie wybiera czy idzie na taką paradę czy nie. To jest właśnie fantastyczne połączenie konserwatyzmu z liberalizmem w praktyce. Jedno wyklucza drugie....

Czasami można nieświadomie natknąć się na taką paradę. Chcą to niech sobie wynajmą klub i tam robią imprezę. Marsz koprofili też byś polecał i pewnie jeszcze z dziećmi na niego przyszedł. I nic
@ediz4: Czasem można się też natknąć na paradę ludzi wierzących w gorejące krzewy i rozstąpienie się morza na znak jakiegoś dziadka. Jak dziecku wtedy wytłumaczyć tak nielogiczne zachowania przy obecnej naszej wiedzy? Generalnie, ludzie mają różne odpały, ale wolność polega na tym, że mogą sobie łazić dopóki nie są np. obsceniczni i takich pedałów bym zamykał.