Wpis z mikrobloga

Mireczki skladam sobie kompa do gier i szczerze mowiac #!$%@? sie na tym znam, wiem tylko ze zasilacz z bialej listy #pdk, a reszta turtoriale koledzy itp, wyszlo mi cos takiego http://www.morele.net/inventory/info/mkp8ma/ na morelach konsultant mowi ze bedzie hulac ale ja nie jestem pewny czy nie powinienem wrzucic dodatkowego chlodzenia vga i jesli juz to czy musi byc to blok wodny czy moze byc zwykly wentylator? #kiciochpyta #pc #pcmasterrace
  • 16
@ager07: bedzie hulac jak tralala, nic nie dokladaj. Zobaczysz jakie beda temperatury, wtedy ewentualnie bedziesz myslal,czy cos dolozyc. Jak dla mnie bedzie ekstra.
@ager07: a jaki masz monitor?
to proponuję lepsze rozwiązanie: Intel Core i5-4690K BOX, Asrock z97 pro4 lub MSI Z97-G43, G.Skill 2133 MHz CL9 2x 4GB pamięć zawsze możesz sobie dołożyć bez problemu, SSD: Crucial BX200 256GB, HDD skoro masz dysk zewn nie musisz od razu kupować, Chłodzenie CPU Zalman CNPS10X OPTIMA bądź SilentiumPC Fortis 2 , Zasilacz to 500W wystarczy, karta graficzna: Gigabyte GTX 970 WindForce 3X, wg mnie nie ma
@sataneria: Jest sens dopłacać do 980. Przede wszystkim dlatego że karta nie jest tak okrojona, masz chociażby pełne 4GB vramu, różnica w wydajności jest spora i jak ma kasę to nie ma co brać 970. Płytę też bym zostawił, na chłodzeniu również nie ma co oszczędzać jeśli myśli o OC. Zmianę procesora można przemyśleć bo w grach potencjału i7 rzeczywiście nie wykorzysta.
@ager07: