Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kerab: zalezy na jakie sie dostane ale cos w kierunku medycznym, raczej nic technicznego ;) no glownie zalezy mi na tym zeby bateria mi troche potrzymala i zeby byl dosc poreczny, nie chcialabym jakiejs cegly ;)
  • Odpowiedz
@takdali: Czynniki na jakie się zwraca uwagę są dość oczywiste: podzespoły ja osobiście uznałbym za najważniejsze, dalej jakość wykonania, ogólny design oraz cena.

Jeśli chodzi o marki to polecam MSI lub Samsung. Wysoka jakość wykonania, wysoka bezawaryjność i dość ciekawy wygląd, co z pewnością doceni dziewczyna. Osobiście nie przepadam za ASUSami i Lenovo, ale to moja subiektywna ocena podyktowana dość słabą (moim zdaniem) jakością wykonania oraz nieciekawym designem.

Raczej polecam Ci
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ozymandiasz: Zupełnie nie interesują mnie maluśkie laptopy bo już z takim też miałam do czynienia i okazał się potwornie niewygodny, nawet przy prostych czynnościach. MSI mam teraz i też niekoniecznie mi się sprawdza, ale to też być może wina poprzedniego użytkownika. Rozejrzę się w każdym razie, dzięki ;)
  • Odpowiedz
@takdali: W takim wypadku, jeżeli nie potrzeba Ci laptopa do gier, tylko do komfortowego używania to do 3 tys. powinnaś dostać z matową matrycą Full HD, dyskiem SSD128GB+dysk twardy 500GB (sdd dla windowsa i hdd dla plików innych), i procesorem intel i5 + 8GB ram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz