Wpis z mikrobloga

@Papudrok: wiesz ile musialem kiedyś internetu przekopać żeby to zdobyć, a tak nie lubilem tego szwabskiego że jedyna opcja to ściągać, żeby ci pomóc to musiałbym cię nauczyć a nie dać gotowca, bo ci się nawet poszukać nie chce
Chodzi o to, że słówka mam do tego działu i będę się z tego uczył. Gotowiec chciałem by sobie rozwiązać i mieć go na sprawdzian. Z moim niemieckim problemu nie ma, tylko że chciałem sobie życie ułatwić. ;p A właśnie szukam 2 dzień jakiegoś gotowca ale tylko znajduję zakres podst.
@Papudrok: Ja serio posiadam to, nawet mogę wrzucić dowód, ale nie za friko, oczywiście nie chcę hajsu, ale jakieś gównoskiny do cs go by mnie satysfakcjonowały. I jeżeli odpowiadasz to kliknij "odpowiedz" pod moją wypowiedzią.
@Papudrok: Gościu jest wobec Cb interesowny, i traktuje Cię jak #!$%@? gimnazjaliste/licealiste. Tylko dlatego, że jak był w Twojej sytuacji to nie miał możliwości zapytać o pomoc na wykopie. A Ty plusujesz go jak jedzie po gościu, który go krótko i trafnie opisuje oraz robisz sobie z nim nawzajem loda.

Nie kumam niektórych ludzi....