Wpis z mikrobloga

@r5678: no ja słyszałem akurat dobrze rzeczy... ale pytanie też które wersje oni mieli i jak o nie dbali... i gdzie naprawiali jak coś padło, bo dobrego mechanika akurat nie jest tak łatwo znaleźć.

Diesle podobno są w tym modelu bardzo spoko (poza klapkami wirowymi... ale nie jestem nawet pewien czy chodziło o 159 ʕʔ), sam mam JTD (później Multijet czy JTDm) i złego słowa na
@r5678: Kolego kto Ci takich glupot naopowiadal? Wsiadz i sam sie przekonaj. Jesli autko jest zadbane to nie bedziesz mial sie do czego przyczepic. W szczegolnosci jakosc tapicerki jest swietna - skory jedne z lepszych jakie widzialem (po 7 latach wygladaja nadal super), alcantra - tez nie ma sie do czego przyczepic. Jedynie do czego mozna miec zastrzezenia to plastikowa konsola srodkowa i obudowa kierownicy, dosc podatne na zarysowania (w nizszych
@r5678: Dawno nie czytałem większej bredni... Jakość materiałów w 159 jest bardzo wysoka, wystarczy taką obejrzeć i rozwiejesz wszelkie wątpliwości. Bardzo dobre tapicerki, prawdziwe aluminium zamiast tandetnego plastiku (jak to bywa w niemieckich cudach motoryzacji), miękkie poszycie deski rozdzielczej, świetne wykończenie drzwi itd. Mam znajomego, który myslał dokładnie tak samo jak Ty, jeździ VW Scirrocco (rocznik 2013), chciałbyś zobaczyć jego minę jak zobaczył wykonanie 6 lat starszej 159. Różnica ogromna, oczywiście