Wpis z mikrobloga

Wypokowe lemingi osiągnęły szczyt #!$%@? i podludziostwa.

Mogę zrozumieć każdego idola tej dziwnej społeczności, ale idola Stonogi nie rozumiem za cholerę.

Jakim trzeba być podludziem, żeby jarać się podstawionym klaunem, który organizuje quasipolityczny happening na czyjeś polecenie, ku uciesze gawiedzi. Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, żeby uważać za bohaterstwo i walkę z systemem to, że ktoś bez większego sensu i celu wielokrotnie łamie prawo i jest wulgarnym chamem bez krzty merytorycznych argumentów.

Ustalmy fakty. Jest #aferapodsluchowa, brzydko śmierdząca, sprawa jest badana przez prokuraturę. I teraz wkracza idol wykopków, klaun Stonoga i ujawnia akta śledztwa. Ujawnia jak leci, treść wraz z dokładnymi danymi osobowymi, często naprawdę ważnych osób w państwie. Poza tym, nic nowego ani szczególnie ciekawego tam nie ma.

I czytam komentarze, że Stonoga bohater, a państwo upada, bo dane i adres szefa CBA są w necie :D To państwa wina, czy przestępcy Stonogi? Chyba normalne, że takie rzeczy są w aktach. A akta są tajne. No, ale jak ktoś dla pięciu minut atencji zechce to ujawnić...

Pięknie się to wpisuje w wykopkowy styl dyskusji. Stonoga dużo krzyczy, używa mocnych słów, niestety bez pokrycia. #!$%@?, wyzywa urzędników i funkcjonariuszy państwowych, rzuci jakiś tekst na Kuźniara. Sensu w tym nie ma żadnego, ale dla elity intelektualnej z portalu ze śmiesznymi obrazkami wypok peel wystarczy.

Zadawałem to pytanie wiele razy, ale niestety nikt mi nie odpowiedział: co takiego Stonoga ujawnił? Ale z takich rzeczy, których nie wiedzieliśmy wcześniej? Bo ja się dowiedziałem tylko o życiu seksualnym Dominiki Kulczyk i o adresach pewnych osób. KU CHWALE OJCZYZNY!

A wykopkom wszystko się już popierdzieliło w łepetynach. Retoryka wojenna, naczytali się chyba Kamieni na Szaniec czy cholera wie czego, przemieszali to ze Stanem Wojennym i strajkami Solidarności i mamy. Kraj w niewoli, wroga władza, walka, chwalebne łamanie prawa jako akt oporu, wyjść na ulice, masowe protesty, dzień sznura, komuchy, okupanci panują... ja #!$%@?ę. Bandyci rządzą, Trybunał Stanu natychmiast, skandaliczne skandale ujawnione, tylko jakoś nikt nie potrafi ich konkretnie wymienić.

Podsumowujący cytat z pewnego wykopka:

Łamanie prawa w okupowanym kraju jest chwalebne. Armia Krajowa ciągle łamała ówczesne prawo.


Brawo, dno przekroczone i obecnie rozpaczliwie stukamy w nie od spodu.

#stonoga
  • 76
I czytam komentarze, że Stonoga bohater, a państwo upada, bo dane i adres szefa CBA są w necie :D To państwa wina, czy przestępcy Stonogi? Chyba normalne, że takie rzeczy są w aktach. A akta są tajne. No, ale jak ktoś dla pięciu minut atencji zechce to ujawnić...


@jamtojest: Jak jeszcze miał salon Fiata i problemy ze skarbówką zapowiedział, że się zemści na Państwie za to, że zniszczyli jego firmę. Jak
@jamtojest: Normalnie bym cie olał, ale odpowiem Ci.
Dzięki tym aktom, upewniłem się, że cała elita rządząca jest na skinienie syna nieżyjącego ubeka Henryka Kulczyka. Sikorski nawet chciał zostać komisarzem ds. Energetyki, tylko po to żeby kulczykowi pomóc.

To tylko pokazuje, kto naprawdę rządzi w tym kraju.

Jak Ty uważasz że to jest "nic" - to zdrowia życze.
@taajniak: To wyjątkowo późno się zorientowałeś. Nie trzeba było w tym celu publikować danych osobowych tych wszystkich ludzi.

@zteekone: Jak tacy pajace mają dawać jakiś impuls, to mnie to tylko zniechęca do działania. Stanąć w jednym rzędzie z takim gościem? Nigdy. Pomijam już jego wiarygodność, bo dla mnie to jest podstawiony koleś i jest elementem tej samej brudnej gry.
@bart222: Jasne, że nie przeczytałem, mam dużo ciekawsze rzeczy do roboty. Ale tysiące plusów, wykopów i komentarzy mówiących o skandalicznych przekrętach i Trybunale Stanu świadczy o tym, że inni przeczytali i wiedzą. Pytam, ale nikt mi nie odpowiada...


@jamtojest: a na pisanie 100 linijek hurr Stonoga durr to juz masz czas? A moze tylko na to masz czas?
@jamtojest: PO rozważa rekonstrukcje rządu więc stonoga osiąga swój cel, a co do dokumentów to jest to ponad 70k stron, to się nie dziw, że nikt tego jeszcze nie streścił. Powiązania ludzi PO z mafią Wołomin, Sumliński Komorowskiego też o to oskarżał, więc wszystko zaczyna się powoli układać.
@jamtojest: co takiego zrobił Stonoga? choćby tyle że rozpędził #!$%@? pół tego nieudolnego rządu i przyczynił się do tegorocznej klęski PO w wyborach parlamentarnych. i choćby za te dwie rzeczy będę mu wdzięczy po wsze czasy. a wierz mi, jest tych rzeczy więcej.