Wpis z mikrobloga

Wypokowe lemingi osiągnęły szczyt #!$%@? i podludziostwa.

Mogę zrozumieć każdego idola tej dziwnej społeczności, ale idola Stonogi nie rozumiem za cholerę.

Jakim trzeba być podludziem, żeby jarać się podstawionym klaunem, który organizuje quasipolityczny happening na czyjeś polecenie, ku uciesze gawiedzi. Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, żeby uważać za bohaterstwo i walkę z systemem to, że ktoś bez większego sensu i celu wielokrotnie łamie prawo i jest wulgarnym chamem bez krzty merytorycznych argumentów.

Ustalmy fakty. Jest #aferapodsluchowa, brzydko śmierdząca, sprawa jest badana przez prokuraturę. I teraz wkracza idol wykopków, klaun Stonoga i ujawnia akta śledztwa. Ujawnia jak leci, treść wraz z dokładnymi danymi osobowymi, często naprawdę ważnych osób w państwie. Poza tym, nic nowego ani szczególnie ciekawego tam nie ma.

I czytam komentarze, że Stonoga bohater, a państwo upada, bo dane i adres szefa CBA są w necie :D To państwa wina, czy przestępcy Stonogi? Chyba normalne, że takie rzeczy są w aktach. A akta są tajne. No, ale jak ktoś dla pięciu minut atencji zechce to ujawnić...

Pięknie się to wpisuje w wykopkowy styl dyskusji. Stonoga dużo krzyczy, używa mocnych słów, niestety bez pokrycia. #!$%@?, wyzywa urzędników i funkcjonariuszy państwowych, rzuci jakiś tekst na Kuźniara. Sensu w tym nie ma żadnego, ale dla elity intelektualnej z portalu ze śmiesznymi obrazkami wypok peel wystarczy.

Zadawałem to pytanie wiele razy, ale niestety nikt mi nie odpowiedział: co takiego Stonoga ujawnił? Ale z takich rzeczy, których nie wiedzieliśmy wcześniej? Bo ja się dowiedziałem tylko o życiu seksualnym Dominiki Kulczyk i o adresach pewnych osób. KU CHWALE OJCZYZNY!

A wykopkom wszystko się już popierdzieliło w łepetynach. Retoryka wojenna, naczytali się chyba Kamieni na Szaniec czy cholera wie czego, przemieszali to ze Stanem Wojennym i strajkami Solidarności i mamy. Kraj w niewoli, wroga władza, walka, chwalebne łamanie prawa jako akt oporu, wyjść na ulice, masowe protesty, dzień sznura, komuchy, okupanci panują... ja #!$%@?ę. Bandyci rządzą, Trybunał Stanu natychmiast, skandaliczne skandale ujawnione, tylko jakoś nikt nie potrafi ich konkretnie wymienić.

Podsumowujący cytat z pewnego wykopka:

Łamanie prawa w okupowanym kraju jest chwalebne. Armia Krajowa ciągle łamała ówczesne prawo.


Brawo, dno przekroczone i obecnie rozpaczliwie stukamy w nie od spodu.

#stonoga
  • 76
Wykopki się jarają bo są tam różne smaczki. Prokuratura szuka kto podsłuchiwał, a nie bada ròżnych wątków np. To doradztwo o którym mówiła Bieńkowska, czy sprawa żony Nowaka. Jak dla ciebie to jest normalne to powodzenia. Możesz zawsze dać te tagi na czarną listę jak uważasz, że nie ma tam nic ciekawego. Wyolbrzymiasz pisząc, że wykopowicze uważają Stonogę za bohatera.
@snow: Jak dostać ten angaż, żeby mi płacili? Bo ja naprawdę chętnie będę robić za pieniądze to, co teraz robię za darmo. I tak jestem sprzedajną dziwką na pasku okupanta.

Zainteresowanie dokumentami? Ależ ja też się nimi interesowałem, do momentu stwierdzenia, że poza obyczajowymi smaczkami nie ma tam żadnych istotnych nowych faktów. Natomiast wykopki sugerują, że interesując się aktami nie można jednocześnie uważać, że Stonoga jest pajacem, a samo ujawnienie akt
@jamtojest: To wyobraź sobie że rząd chce aby każdy urzędnik miał dostęp do wszystkich Twoich danych, nawet tych sądowych? Ile to będzie rodziło patologii?

Pewnie to śledztwo jest niejawne i dlatego tylu ludzi się nad tym spuszcza bo wiedzą, że na tych taśmach jest jawne kolesiostwo.
@jamtojest: Gdzie tak wykopki sugeruja i kim sa mityczne 'wykopki' ? Stonoga i akta ktore ujawnil sa teraz na tapecie bo interesuja duza ilosc użytkowników tego portalu. Przestan wrzucac wszystkich do jednego wora i jesli Cie ten temat juz #!$%@? to od tego masz #czarnolisto.
@snow:

Kilka cytatów, gdzie go uważają za bohatera i gdzie sugerują, że ujawnił bardzo poważne przestępstwa, a na formę tego ujawnienia nie można narzekać:

psie syny odpowiedzialne za korupcję i miliardowe przekręty aresztują niewinnego człowieka by na kilka miesięcy ocalic własne skóry

w końcu ktoś potrafi wypunktować tych POpaprańców

Przyznac muszę, że jak go nie trawiłem, to teraz mi zaimponował.

Ma facet jaja, trzeba mu przyznać. Dobrze, niech goni hołotę.

hahaha