Wpis z mikrobloga

Mirki jakie auto dla rodziny 2+1? Codzienne dojazdy do pracy, do tego jakieś weekendowe wyjazdy no i rzecz jasna jakieś wakacje, więc bagażnik raczej spory. Ogólnie auto raczej dość pojemne, dobrze gdyby można było zamontować LPG. Choć trwały diesel też mógłby być. Mile widziany automat. Budżet maks 30 tyś (jeśli z LPG to w tym też koszt instalacji). Ma ktoś jakiś pomysł?
#samochody #motoryzacja #pytanie
  • 47
Nie będzie, spokojnie o ile będzie to benzyna 2.2 litra to się zmieścisz w tej kasie z opłatami. zawsze można napisać do chłopaków z Bavaria Puławy, mieli ostatnio ładne e60 za 31,900 do negocjcji :) To jakby nie było już 12 letnie autko, ale bardzo lubi gaz :)
Na długo planujesz zakup?
bmw 520i to jest silnik 6 cyl 2.2 170 km, 523i 177km, 525i 2,5 192 km, 530 231 km. wszystkie nadają się do LPG, ale jedynie ten 1 i 2 dostaniesz w tej kasie do 30k no i utrzymanie bmw to ford x1,5.

Mówiłem o takim, ale nie chciałem głębiej szukać więc to wyjdzie z opłatami z 34 http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-520i-VOLL-Leder-Schiebedach-Xenon/vhc:car,cnt:de,pgn:8,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:3500,mdl:17,frn:01-2003,prx:8001,vcg:limousine,fsh:true/pg:vipcar/210349644.html

Z tym że bmw kupuje się nie rozsądkiem a serduchem ;) Radość z
@pertox: masz jakieś doświadczenie z e60? Jak wygląda kwestia rozrządu w tych 170 i 177 koni? Łańcuch? A jęsli tak to nie ma z nim kłopotów jak np w Audi A6 2.4?
@beibeats: Jeżdżę aktualnie fiatem GP 1,4 77km, choć jestem miłośnikiem BMW zwyczajnie muszę dokończyć studia żeby móc utrzymywać bmw. Fiat w stolicy z reguły pali 10 litrów gazu. Ciężko znaleźć coś bardziej ekonomicznego, a i tak te 77 km nie jedzie. Niestety, 8 litrów to palą małe diesle w mieście.
@beibeats: myślałem że szukasz auta większego rodzinnego jak kolega tomkkoo ;) Stąd nieporozumienie, ale 6 l lpg? Jestem pod wrażeniem, bardzo mało a wrecz to niemożliwe.
mam aktualnie peżota 206 z 2001


@beibeats: prowadziłem to, tyle że w jakimś dieslu. Głośny, tłucze w nim, głośniki fabryczne wydają bardzo kiepskie dźwięki, pedały malutkie że zahaczyć można o inny. Jedyny plus że mało palił 4l/100 ale i tak nie polecam.