Wpis z mikrobloga

@Ranfun: to nie tylko gra...to chińskagównianagra. Większość da na czarno tag i po wszystkim...ale brak tagu prowokuje ,aby dodać autora na czarno ,bo inaczej nie da się powstrzymać chińskiego szajsu
@WujekOprawca: Ejej, zbieram się do tego już od dawna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@PanDziobaku: Gra jak gra, serio (,) Wrzucę tag #gry, to jeszcze więcej osób się oburzy, a tag #chinskagownianagra niestety nie istnieje. Pod żaden z tagów z "chińskim szajsem" też raczej nie pasuje. Następnym razem mogę dorzucić tag #pokemon, a Ty dodasz go sobie na czarno, może być?
@Fiver: W innych generacjach też jest sporo takich, które mogą się spodobać :P To dopiero Platinum, więc gen IV :3

@SquirrelMaggie: Czasem się przycina. Odczuwam też niewielkie spowolnienie muzyki w niektórych momentach, ale ogólnie jest ok :)

@PanDziobaku: Ja się nie pogniewam, jeśli ktoś mnie wrzuci na czarną listę. Nie każdemu musi pasować co wrzucam, a od tego ta lista jest :) Miłego dnia Ci życzę C:
@Fiver: Oj tak ;__; Aktualnie wiem na pewno, że chcę Rapidasha, Empoleona i Honchcrowa (którego będę musiała z innej gry wymienić). Prawdopodobnie będzie też Luxray. To już 4. Nie mam zielonego pojęcia co wziąć na kolejne 2 >.<
@PanDziobaku: ale pokemony to Ty szanuj. Gra ma dziecinna stylistykę i wtórną fabułę, ale pod tą cukierkową grafiką kryje się całkiem interesująca strategia ze złożonymi mechanizmami. Jednocześnie jest tak zrobiona, że można sobie w nią grać bez wgłębiania się w szczegóły i czerpać z tego przyjemność, lub zacząć się interesować jak co działa, żeby zmaksymalizować swoje możliwości. Easy to learn, hard to master. To nie jakieś chińskie gówno.
ale pokemony to Ty szanuj. Gra ma dziecinna stylistykę i wtórną fabułę, ale pod tą cukierkową grafiką kryje się całkiem interesująca strategia ze złożonymi mechanizmami.


@Detharon: nie interesuje mnie to :) I chciałbym móc nie oglądać tego :) Wystarczyło otagować i po sprawie. Nie było by gadki...a za parę dni będzie płacz ,że shadowban