Wpis z mikrobloga

@Ranfun: to nie tylko gra...to chińskagównianagra. Większość da na czarno tag i po wszystkim...ale brak tagu prowokuje ,aby dodać autora na czarno ,bo inaczej nie da się powstrzymać chińskiego szajsu
  • Odpowiedz
@Ranfun: ok :) To dla twojego dobra. Front wyzwolenia mirko od chińczyków jest wielki a szkoda cię czarnolistowac za głupi obrazek, bo może oprócz fascynacji chińskim szajsem masz jeszcze coś mądrego do powiedzenia :)
  • Odpowiedz
@Fiver: W innych generacjach też jest sporo takich, które mogą się spodobać :P To dopiero Platinum, więc gen IV :3

@SquirrelMaggie: Czasem się przycina. Odczuwam też niewielkie spowolnienie muzyki w niektórych momentach, ale ogólnie jest ok :)

@PanDziobaku: Ja się nie pogniewam, jeśli ktoś mnie wrzuci na czarną listę. Nie każdemu musi pasować co wrzucam, a od tego ta lista jest :) Miłego dnia Ci życzę
  • Odpowiedz
@Fiver: Oj tak ;__; Aktualnie wiem na pewno, że chcę Rapidasha, Empoleona i Honchcrowa (którego będę musiała z innej gry wymienić). Prawdopodobnie będzie też Luxray. To już 4. Nie mam zielonego pojęcia co wziąć na kolejne 2 >.<
  • Odpowiedz
@PanDziobaku: ale pokemony to Ty szanuj. Gra ma dziecinna stylistykę i wtórną fabułę, ale pod tą cukierkową grafiką kryje się całkiem interesująca strategia ze złożonymi mechanizmami. Jednocześnie jest tak zrobiona, że można sobie w nią grać bez wgłębiania się w szczegóły i czerpać z tego przyjemność, lub zacząć się interesować jak co działa, żeby zmaksymalizować swoje możliwości. Easy to learn, hard to master. To nie jakieś chińskie gówno.
  • Odpowiedz
ale pokemony to Ty szanuj. Gra ma dziecinna stylistykę i wtórną fabułę, ale pod tą cukierkową grafiką kryje się całkiem interesująca strategia ze złożonymi mechanizmami.


@Detharon: nie interesuje mnie to :) I chciałbym móc nie oglądać tego :) Wystarczyło otagować i po sprawie. Nie było by gadki...a za parę dni będzie płacz ,że shadowban
  • Odpowiedz