Wpis z mikrobloga

#buty #butydobiegania #jogging #bieganie #biegajzwykopem
Witam, poszukuję dobrych butów do biegania. Fajnie by było gdyby były lekkie i wygodne :P
Pamiętam kiedyś miałem jakiś model Kalenji, ale za cholerę nie mogę go znaleźć. Zależy mi też aby cena tych butów mieściła się w 100zł. Jeżeli ktoś ma coś godnego polecenia z własnego doświadczenia to proszę o pomoc i z góry dziękuje.
  • 6
  • Odpowiedz
@pilot1123 kurczę, liczyłem, że może ktoś mi wygrzebie jakąś mało znaną firmę, która dość dobre by produkowała, ale jak nie to rzucę się i na te Kalenji, w sumie narzekać na nie nie mogłem.
  • Odpowiedz
@lowryder0: Udaj się do Lidla, jak będą promocje. Dwie pary do biegania w użytku, dwie nówki w szafie(jedne na złą nawierzchnię). Są tanie, wygodne i przyzwoite jakościowo. Biedronka ostatnio nawiązała walkę jakimiś Dunlopami, czy Asicsami, ale o tych nie powiem nic.
  • Odpowiedz
@lowryder0: https://www.youtube.com/watch?v=GfF0vWEIyvE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poważnie określ swój budżet potem udaj się do sklepu np. Decathlon i przymierzaj jak nie czujesz się w nich wygodnie to nie kupuj a jeśli jakieś będą wygodne itp to bierz, według mnie nie ma sensu polecać komuś np asicsów bo mi sie w nich biega a tobie moze być po prostu nie wygodnie w nich. Tyle ode mnie
  • Odpowiedz