Wpis z mikrobloga

Wykopki wieszają psy na córce Kulczyka, że uprawiała "przygodny" s--s. Dlaczego jednak nikt nie krytykuje Wawrzynowicza za to samo? Przecież skoro ona "się k---i" to on też?

Czy jednak stosujemy podwójną moralność i on to jest kozak i zdobywca a ona szmata?

#shitwykopsays #stonoga #aferapodsluchowa
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@capitalismiswar:

Osz k---a, co za argument. Kobiecie łatwiej o s--s... więc nie powinna go uprawiać. Bo k---a xD


Nigdzie czegoś takiego nie napisałem, masz schizofrenie, że sobie dopowiadasz, żeby pasowało do twojego toku
  • Odpowiedz
@capitalismiswar:

Nie, wcale, od godziny p--------z te swoje smęty.


Gdzie? Wklej cytat. A nie, czekaj, nie znajdziesz go, bo nigdzie nic takiego nie napisałem. Psychiatrę sobie załatw, a nie konto na wykopie ;)
  • Odpowiedz
@ruszka: Myślisz że przyszedłem tu z tobą dyskutować? xD Przyszedłem się tu z ciebie i tobie podobnych pośmiać.

Masz swój cytat

Facet oprócz wyglądu musi zaoferować coś jeszcze. Jak jesteś facetem 6/10 i nie masz nic poza wyglądem do zaoferowania, to c---a wyrwiesz. Za to kobieta 6/10, za samo to, że jest 6/10 ma pełno adoratorów, i podrywają ją faceci zarówno średni, jak i z góry skali. Tak mówią przynajmniej
  • Odpowiedz
@capitalismiswar:

No i gdzie tu jest napisane, że jak kobieta uprawia s--s to jest k---ą? XD Przyszedłeś się pośmiać, bo nic innego nie oferujesz, jesteś na poziomie łysego sebastiana który śmieje się z czegoś, bo tego nie rozumie. Ja również nie zamierzam z tobą dyskutować, bo jeżeli z tej wypowiedzi popartej badaniami (A jak wiadomo - ten, kto dyskutuje z faktami, jest imbecylem) wyciągnąłeś to, że kobiety są k-----i bo
  • Odpowiedz
@ruszka:
Mógłbym tu z tobą godzinami siedzieć i klepać ci elaboraty, ale ani nie interesują mnie twoje doświadczenia z tindera, ani czytanie przeinaczonych moich wypowiedzi. A w zasadzie to będąc całkiem szczery to mam w dupie ciebie, tak jak twoje poglądy na to i na cokolwiek innego. Tak więc odsapnij koleżko i daj sobie spokój.
  • Odpowiedz
@rzep: Odpowiedź jest prosta. Wyobraź sobie zamek, który można otworzyć każdym kluczem. Beznadziejny prawda? A teraz wyobraź sobie klucz, który otwiera każdy zamek. Zajebisty co?
  • Odpowiedz
@rzep: wyobraź sobie klucz, którym można otworzyć każdy zamek
zajebisty nie?

a teraz sobie wyobraź zamek, który można otworzyć dowolnym kluczem
do d--y

właśnie dlatego mężczyzna sypiający z wieloma kobietami jest podziwiany, a kobieta sypiająca z wieloma mężczyznami jest uważana za dziwkę
  • Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta. Wyobraź sobie zamek, który można otworzyć każdym kluczem. Beznadziejny prawda? A teraz wyobraź sobie klucz, który otwiera każdy zamek. Zajebisty co?


@llllllll: @trebeter

To porównanie jest tak idiotyczne, a ludzie wklejają jak głupi. Co mają ludzie
  • Odpowiedz
udają niedostępne i trzeba się bardziej nagimnastykować, żeby jakąś zdobyć?


@janeeyrie: Wg Twojej wypowiedzi, kobiety są łatwe, ale udają, że nie są, tylko dlatego żeby zgrywać porządne. Czyli kobiety to hipokrytki?
  • Odpowiedz