Wpis z mikrobloga

Moze nie wyglada to najlepiej, ale smakuje zacnie i pomaga mi w mojej drodze #62kgwdol

Sklad na troche ponad pol litra:
- dwie garsci szpinaku
- dwa babany
- spora garsc winogronka
- odrobina wody zeby mikser ruszyl.

To wszystko mielimy razem i wychodzi bardzo dobry plyn! Jakby komus bylo malo slodkie to dodac z 1 lyzeczke miodu, ja nie potrzebuje.

Po wypiciu tego spokojnie zaspokajam glod na jakies 3h, swietna sprawa bo mozna zabrac to w butelce ze soba i w razie potrzeby uzyc Potiona zamiast kupowac kebsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #chudnijzwykopem #odchudzanie
KubaJam - Moze nie wyglada to najlepiej, ale smakuje zacnie i pomaga mi w mojej drodz...

źródło: comment_Lz8mzJWuoUspgDk2Q7Z0dZ9tNBey6VnC.jpg

Pobierz
  • 13
@matra: ja to traktuje jako miedzyposilek jak jestem glosny. Przyjmuje tluszcze w innych posilkach. Sugerujesz zebym dodal troche masla orzechowego do tego wynalazku?
@KubaJam: nieee, mleka/oleju kokosowego albo oleju z lnianki, a do bardziej sycącego szejka awokado. Dobrym tłuszczem jest też żółtko do bardziej sycącego, albo jeśli łykasz omegę 3, to łyknij przed wypiciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KubaJam: Polecam ci jeszcze dwie rzeczy
-namaczanie łyżeczki siemienia lnianego i wrzucanie do szejka do blendiwania - zajebiste omega 3 na serducho, żadne tam oleje, sama natura.
-kup bialko sojowe activlab, 2 kg za 60 zl, dwie,miarki to 100 kcal, 20g bialka i przede wszystkim możesz z tego zrobić dwa litry super słodkiego napoju, idealne na napady głodu