Wpis z mikrobloga

Dużo wpisów dzisiaj na temat pana Hadaja. Przypomniała mi się autentyczna historia z jego udziałem.

Kilka lat temu moja mama (nauczycielka) wybrała się ze szkolną wycieczką na stadion Legii. Ot, chłopaki z zawodówki gdzieś w centralnej Polsce pojechali zwiedzić Warszawę. Narodowy jeszcze był w budowie, więc uznali, że między Zamkiem Królewskim a Łazienkami zobaczą chociaż stadion przy Łazienkowskiej.

Po obiekcie oprowadzał ich właśnie pan Hadaj. Wycieczka oczywiście była płatna, ale panu spikerowi spieszyło się mocno. Oblecieli cały stadion w takim tempie, że młodzież ledwo nadążała. Na koniec Hadaj zapytał się chłopaków komu oni właściwie kibicują. Jako że woj. łódzkie here to któryś nieśmiało przyznał, że Widzewowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na to Hadaj zrobił wielkie oczy, rzucił jakąś kąśliwą uwagę i...zakończył wycieczkę. Dosłownie obrócił się na pięcie i poszedł sobie. :D

Także pogłoski o bólu tyłka tego pana nie są wyssane z palca.

#pilkanozna #widzew #gorzkiezale #legia
  • 11
@Kura_Wasylisa: Może mieć racje, może nie mieć, po prostu spiker musi się zachowywać bo nie jest pierwszym lepszym człowiekiem z trybun. Takie opinie niech sobie przez mikrofon Staruch wygłasza a nie Hadaj reprezentujący klub. Chociaż może w Legii im się to podoba, w końcu sobie na proporczyku wpisali mistrzostwo za 1993
@Kura_Wasylisa: Z tym, że Lech przynajmniej oficjalnie dostał to mistrzostwo. "Chwalić się korupcją" o ile się nie mylę to Legia za kupowanie meczu została pozbawiona mistrzostwa, więc kto się tu czym chwali?