Wpis z mikrobloga

@barytosz: Dzicz, ale w zasadzie to nie do końca. Ogólnie to miejsca w których spaliśmy: Brno - obok torów kolejowych. Balaton - w ogródku pewnej miłej i sympatycznej babci. Rijeka - obok bramek PayToll, Krk - camping (powiedzmy, że darmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@Cezarious: Kumpel z klasy, w jedną stronę 4 dni (dało się szybciej), w drugą 1 dzień (złapaliśmy polaków :P Zagrzeb -> Chałupki).
@barytosz: No to też jest ważny czynnik, ale m.in. ja tak lubię :) miałem brać hamak i żałowałem, w tym roku biorę na pewno ;)
@Cezarious: Hmm, jakoś stricte specjalnych rad nie ma. Wodę zawsze miejcie ze sobą, choćby nie wiem co. Jedzenie to po drodze macie masę marketów w cenach bardzo podobnych do naszych, polskich. Stopowanie dosyć przyjemne, wystarczy znaleźć miejsce, gdzie jeździ dużo ludzi, jest miejsce do zatrzymania pojazdu i najlepiej tam, gdzie pojazdy jeżdżą wolno (bramki autostradowe, PayTolle, światła sygnalizacyjne, wylotówki itd.). Nie pakujcie bóg wie co, tylko te rzeczy które wam się
@barytosz: tez chcę jechać w Bałkany bardzo podobna trasa :) mam już plecak i śpiwór kupie kamerę i resztę zaopatrzenia i też jadę :) teraz szukam kogoś chętnego pojechać ze mną
Chce ktoś ze mną ? Bo chętnie się bym z kimś wybrał, było by z kim pogadać :)
#autostop #podrozujzwykopem