Wpis z mikrobloga

@PabloTomello: w ogóle należy brać pod uwagę, że te starsze (Retro MTB tak zwane) mają jakąś mniejszą tą rozmiarówkę. To znaczy często mi się zdarzało, że jest napisane przykładowo XL, a rower jakiś niski i za mały (inna geometria).
@brylek: @PabloTomello: Dawniej korzystano z szosowej filozofii, krótka rama i długi mostek. Często nawet uważano że lepiej dać mniejsza ramę to będzie łatwiej kontrolować rower. Dzisiaj robi się na odwrót i zdecydowanie rozmiarówki MTB odchodzą od szosowych, często już nawet nie podaje się rozmiaru w calach podsiodłówki, albo podaje tylko w celach porządkowych bo przestaje mieć to jakikolwiek sens. Zamiast tego patrzysz na Stack/Reach (wymaga porównania z czymś co się
@PabloTomello: poszukaj używanego. Naprawdę. Za 1600 był z mojej okolicy (podkarpacie) ostatnio Radon - rower crossowy (hydraulika na dobrym poziomie - nie pamiętam już firmy, obie przerzutki XT, napęd dobry, niezniszczony, 21 cali, amortyzator powietrzny). Sam żałuję, że nie kupiłem, ale jeszcze miesiąc jestem w Krakowie, nie miałem jak jechać. Nawet jeżeli sądzisz, że nie potrzebujesz, to później zaczyna się szukanie - a może by tak założyć tarcze do tego nowego,
brylek - @PabloTomello: poszukaj używanego. Naprawdę. Za 1600 był z mojej okolicy (po...

źródło: comment_NNDf5FcYCMARKIaDNyu5PchVzERBgAXf.jpg

Pobierz