Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #art [ #kagerouproject #kisaragishintaro #tateyamaayano ]
Tak sobie czytam tę nową aferę w stylu "Pitrasiacontent ver. 02"

Twoich tekstach ewidentnie widać, że laski są #!$%@? i lubią brutali. Panie, co to za język? Do #!$%@?? Dobrze się #!$%@??


brawo, odkryłeś prawde starą jak świat. kobiety mają w genach to że lubią być dominowane, i to jest silniejsze od nich. spróbuj kiedyś.

I jakoś tak tracę wiarę w ludzkość :/.

Ja tam rozumiem... lubią być niektóre panny puszczalskie... lubią sobie niektórzy myśleć tylko wackiem... rozumiem, akceptuję, nie ganię... są różne typy ludzi...no ale... uhhh... ciężko mi to skomentować... zwyczajnie witki opadają.
Może jestem inny. Może mam zbyt romantyczne podejście do życia ale jakoś za grzyba taki sposób zdobywania względów u ryżowych mi nigdy nie podchodził.

FlaszGordon - #randomanimeshit #art [ #kagerouproject #kisaragishintaro #tateyamaayan...

źródło: comment_lnDzokxgprpAAgYqORgGeh7XJXQA5aFX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Generalnie trzeba znać granicę, jak należy się zachować na codzień, a jak przy "tych" sprawach. Jeśli ktoś byłby taki jak mój (były) przyjaciel, to nic dziwnego że żadna z nim być nie chce, jeśli zbyt się narzuca i próbuje ustawić tak jak on chce. Chociaż nie mówię, że to nie działa w dwie strony.

  • Odpowiedz
Do dupy.

@mar0uk: Dosłownie i w przenośni... w komentarzach stwierdziłem to samo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misaki:

-Harmonia jest wazna ;p

-Generalnie trzeba znać granicę

Dobrze wiedzieć przynajmniej jest jakiś normalny punkt odniesienia. Jesteście super dziewczyny :3
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Nie przejmuj się, stary :) One przeważnie same nie wiedzą, czego chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem kumpelę, co sobie wybrała takiego typowego koksa z siłowni, co tylko ruchanie mu w głowie było, a do mnie się skarżyła, że on nie jest romantyczny (jak na ironię, ja w dość znacznym stopniu jestem, więc wtf?) Nawet się taką gadką już nie przejmuję, raz wdepnąłem w "związki" i
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: A no i dodam, że ten "związek" (hmpf xD) się rozpadł - tak jak przewidziałem od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale cóż, nigdy nie chcą słuchać, nigdy słuchać nie będą ;>
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Łap plusa w ten późny "wieczór". Jedna sprawa to zachowanie tej panny (której oczywiścię nie bronię, pomijam już kwestię tego czy ta cała gównoburza to podszyw, czy nie), druga sprawa to #!$%@? mirko takimi akcjami. Rozumiem, że może pojawiła się chęć napiętnowania tego zachowania, ale czytając takie historie kolejny, któryś tam raz, dochodzę do wniosku, że szkoda na to życia. Nic nowego z takich sytuacji się nie wyciągnie, niczego noweo
  • Odpowiedz