Wpis z mikrobloga

#seriale

Nosz, #!$%@?, wszędzie semityzacja. House MD, to była jedna wielka żydowska propaganda, a teraz oglądam #shameless, mowa o obrzezaniu i Fiona się pyta V, czy widziała kiedyś nieobrzezanego, że #!$%@? wie co się tam w nim dzieje, więc laski nie mają ochoty obciągać nieobrzezanym...

Mam sugestię: nie ograniczajcie się tylko do napletów. Całe tnijcie! Dla dobra ludzkości...

#zydzi
  • 15
@Katzenpanik: moja znajoma z usa mowi ze penisy u facetow w europie wygladaja jak "ant eater" :p Obrzezanie to norma w wielu stanach, robia Ci to domyslnie zaraz po porodzie
@mlek: Ale Gallagherowie to ludzie z getta, ze slumsów. Nie wierzę, żeby każdy facet miał tam obrzezanego. A jeśli jest to płatne ekstra, to już w ogóle. Zresztą Kev nie chce, żeby jego ew. syn był obrzezany. Frank chyba też coś o tym mówił i był na nie.
@mlek: W tym serialu pozytywną, wzorcową postacią jest Fiona, a Frank jest alkoholikiem itd. Natomiast Kev ledwo umie czytać, a V jest niedoszłą pielęgniarką. Więc dwie pozytywne postacie są za, a skrajnie negatywna i neutralna są przeciw. Trzeba oglądnąć, to się zobaczy.
@Katzenpanik: szczegolnie ze sie dyma z kim popadnie... widziałem, oglądałem i lubie ale frank akurat jest tam bardzo inteligentna postacia z wieloma sensownymi przemysleniami a patologiczny na swoj sposob jest tam kazdy
@Katzenpanik:

tu przekaz ma być jasny: żydzi = najlepsi.

Co ćpasz i czy się podzielisz? W USA obrzezanie nie jest traktowane jako coś stricte żydowskiego. Jest "trochę" więcej obrzezanych ludzi w USA niż Żydów. Faktycznie to Żydzi spopularyzowali okaleczanie genitaliów bezbronnych dzieci, ale teraz robią to niestety "wszyscy"