Wpis z mikrobloga

@ollywander: No jest cieniutki, to fakt. Pytanie czy wytrzymały. Ja potrzebuje prostego wora, żeby weszło zapięcie, konserwa tyrolska :) Pićko też się przyda. A przede wszystkim ma być lekkie i przewiewne żeby nie pociło się plecy :)
@Sandman: Mam 5 litrowy model z litrowym bukłakiem, na rower sprawdza się idealnie, ale czasami przydałaby się większa pojemność. Chociaż raz jak się zawziąłem to udało mi się do niego wepchnąć dwie zwijane opony mtb i dętki do tego, także nie jest źle ;P
@Zbychoo: Nie. Od razu mówię że nie zgłębiałem tematu rowerowych plecaków, acz miałem zamiar "kiedyśtam" kupić. Dzisiaj przy okazji wizyty w deka, zobaczyłem tego pomarańczowego dziada w dobrej cenie i z bukłaczkiem. Zacząłem obracać, oglądać i kombinować i uznałem że nada się na rower.
A Ty czego używasz? Muszę kupić jeszcze jakieś torbiszcze na ramę (z miejscem na tel) żeby klucze trzymać i portfel. Myślałem też o torbie trójkątnej, ale w
@Zbychoo: Ja na razie krótkie dystanse więc się mieściłem do tej pory w plecak. Jednak zamierzam w końcu kupić lekki bagażnik na sztycę i skromną torbę (minisakwę :)) żeby plecy nie cierpiały bo potrafią mi dać nieco bólu :(
@Sandman: Zalej go do pełna, załóż na te haczyki w plecaki a później na plecy. Góra plecaka będzie się mocno ściągała (zapadała) Powinni jakoś wzmocnić miejsce mocowania bukłaka. Tylko nie wiem jakiej wielkości bukłak jest u ciebie (ja mam 2l)