Wpis z mikrobloga

21 lat, przerwij studia ,wyjedz do slonecznej Italii zarabiac hajsy.Mieszkaj na chacie z brzydkimi grubymi ukrainkami i ukraincem(tylko jedna ukrainka miala pozwolenie na pobyt).Strac prace i nie miej siana na oplacenie pokoju.szukasz nowej pracy,nie znajdujesz przez miesiac.Wracasz wieczorem na chate a przed drzwiami walizki spakowane i jedna z ukrainek z ryjem ze mam #!$%@? i jak nie oddam pieniedzy to one nie oddadza mi paszportu i dowodu.Idz do znajomego co wynajmowal cala chate.Obiecaj mu oddac pieniadze jak tylko znajdziesz prace.Spij w jednym pokoju z bezdomnym ktorego ten znajomy z dobrego serca przygarnal na chate.Bezdomnego zatrzymuja carabinieri za kradzieze, a ten #!$%@? smuty ze zna dilera i ze to wlassnie #!$%@? ja mam byc tym dilerem.3 rano wpada grupa specjalna w kominiarkach, gnaty wycelowne w ciebie,jak #!$%@? w filmach.Mysl ze to tylko sen.Jednak to nie sen, kompletny kipisz na chacie lacznie z doniczkami i rozpruwaniem materacy.znajduja cale 2giety haszu ktorego to popalasz od czasu do czasu.pytaja o dokumenty.Dokumentow ni #!$%@? nie majet.
#!$%@? glupoty ze przez nieuwage zostawiles na starej chacie.Wjazd na chate ukrainek o 3 rano= 2 deporty dla ukrainki i ukrainca(dostali kwit ze w ciagu 5 dni musza opuscic kraj).siedz 15 godzin w celi razem z deportowana ukrainka.Po wyjsciu dowiadujesz sie ze ten ukrainiec rozpowiada ze mafia ukrainska polamie ci kregoslup.Spozyj 0,7 wody bojowej z kolega i idz wyjasnic sprawe.Ukrainiec przeprasza na kolanach
#truestory #emigracja
  • 45
  • Odpowiedz
@rANDOMpERSON: I co tak zostawiłeś kochanym Ukrainkom paszport i dowód? Chodziłeś szukać pracy bez dowodu osobistego? I po co do Włoch? I jeszcze jarałeś hasz a na mieszkanie hajsu nie miałeś?
Albo fejk, albo jesteś nieskażony rozumem.
  • Odpowiedz