Wpis z mikrobloga

Mircy, przyszedł czas na znów bycie piękną i szczupłą. Motylem byłam ale przytyłam niestety, więc pytam Was - jakie ćwiczenia polecacie dla osoby, która totalnie nienawidzi sportu? Bieganie odpada, bo mam problemy z kolanem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Siłka, Chodakowska czy może coś innego? Dodam, że bardzo lubię pływać. Do zrzucenia około 20 kg, nie pytajcie skąd się wzięły:D
#redukcja #dieta #odchudzanie
  • 36
  • Odpowiedz
@worldmaster: jakies brzuszki.. po co?

a ja polecę alternatywnie, ponieważ mamy sezon grillowy jest pełno super dobrego i tłustego mięsa a więc są idealne warunki na keto dietę ;-)

fakt, że głowa na początku boli i jest chwilowe osłabienie ale widać efekty, plus można jeść rzeczy typu stejk z grilla + ser żółty

Na dodatek na ketozie wręcz mocne ćwiczenia nie są wskazane co jest dobre dla leni grubasków ;P

ja
  • Odpowiedz
@Avaritia: diete masz, czyli najwazniejsze jest. jak Lubisz pływać to 3-4 razy w tygodniu porzadnie plywaj i będzie super. ewentualnie możesz np. 2 razy plywac a 2 razy jakaś siłownia, chodakowska.
Ale wg mnie samo pływanie zrobi robote, tylko 1 raz w tygodniu to zdecydowanie za mało:)

Bardzo dobre są też... spacery:) spacery sa nawet lepsze niż bieganie. Godzinny-poltoragodzinny spacer i masz dzienny wysilek zalatwiony
  • Odpowiedz