Wpis z mikrobloga

MOCNE
Poniżej tłumaczenie tłumaczenia (bo nie znam rosyjskiego lub ukraińskiego):

"Niemcy byli delikatniejsi, niż ta padlina"

Pomyleni ludzie, strzelają stąd, strzelają stamtąd, więc rodzą się pytania:
Z kim walczymy?
Czemu oni strzelają do mnie?
Za co?
Mam 80 lat. Przeszłam już wojnę taką, jak ta. Faszyści nie zrobili tego, co te psubraty zrobili. To nie są ludzie, to są świnie. Niemcy byli lepsi, niż te #!$%@?, którzy tu teraz przyszli.
...
Ufam bardziej tym chłopakom, naszym Ukraińcom, którzy zostali tu, bo to ich kraj. To jest moja Ukraina.
Jacyś ludzie mówią, że Donbas, to nie Ukraina, ale to kłamstwo i Donbas będzie należał do Ukrainy.
Strzelają do mnie, ale za co? Mam 80 lat. Za co oni strzelają do mnie?
Zapytaj ich, "chłopaki, za co, #!$%@?, do mnie strzelacie?! Przyjdźcie tu ze swoimi karabinami między ludzi. Czemu strzelacie po domach?"
Chcę wiedzieć, kto mi odpowie. Kto ich poprosił, aby zorganizować tutaj republikę? Czy ja ich o to prosiłam?
Ukraina mi wystarczy. Żyłam kiepsko, ale żyłam.
Zrozumcie, nikt nie wybijał okien, nikt nie strzelał do mnie, nikt nie targał moim obliczem po brudzie, nie leżałam na ziemi po 13 godzin bez możliwości wyjścia do toalety...
To wszystko, co chcę powiedzieć.
#ukraina #donbaswar #rosja
arxorm - MOCNE
Poniżej tłumaczenie tłumaczenia (bo nie znam rosyjskiego lub ukraińsk...
  • 8
Myrten 5 godz. temu

0

@arxorm: Znając Ukraińskie realia to jej po prostu zapłacili


@Myrten: widziałem ten filmik dużo wcześniej nawet miałem go tutaj zapodać, byłem też pewien, że któryś mądry wyskoczy dokładnie z takim kretyńskim komentarzem, do głowy mi jednak nie przyszło, że to będzie sMyrtek
@Myrten: daj namiary na kogoś kto mi zapłaci - mogę nawet źle pisać o Ukrainie, widzę że jesteś w temacie - do kogo mam się zgłosić - kasa się przyda - myślę, że kilku mirków też by się chciało podłapać - bądź ludzki