Wpis z mikrobloga

@co_to_sie_stanelo: Narazie stabilność pozostawia wiele do życzenia, nie ma "instalatora" dla noobów etc. Ale jako proof of concept działa. Da sie posłuchać dość wygodnie np za pomocą moc[p] lub innego lekkiego playera. :)
Myślę, że da się coś z tego jeszcze ukręcić. Dzięki ;)
@TheNewIcek: Przeglądając na szybko kod mam wrażenie, że większość rzeźbienia na stringach jakie wykonujesz ma odpowiednik w glib. A np. tutaj: https://github.com/lukaszgemborowski/spotifs/blob/master/src/sfs.c#L17 chyba powinieneś użyć strtok_r, bo kod wykonywany w ramach fuse może być uruchomiony jednocześnie przez kilku "klientów" (tj. procesów).

Tak czy inaczej ciekawa sprawa. Sporo fajnych rzeczy można zrobić z FUSE, chociaż ma swoje problemy - pamiętam że mocno bolało mnie zachowanie release() - nie wiadomo było kiedy się
@co_to_sie_stanelo: Na początku było założenie, że nie wykorzystuje GLib. Po kilku dniach mi przeszło i teraz chce przejść na GLib gdzie to tylko możliwe. Co do strtok, masz racje. Wcześniej się tym nie przejmowałem, miał to być tylko proof of concept.