Wpis z mikrobloga

Helou Mirki! Wróciłam na stare śmieci. Po powrocie z wywczasu zajechałam do Bastionu i o dziwo (!!!!) wszystkie zwierzaki żyją i żaden nie został uprowadzony prze @GraveDigger ;D

Zaledwie 5 dni nie widziałam małych agamek i dosłownie zauważyłam, że urosły. Za malucha wzrost ich jest nieziemsko szybki i już niecały tydzień pokazał mi, jak bardzo ;) W ramach "powrotu" podrzucam filmik, który nagrałam podczas sprzątania maluchom. Zwróćcie uwagę, jak pod koniec filmiku, maluchy KONIECZNIE chcą zwiedzać świat, wchodząc na prowadnicę. Każda po kolei ;))

Jutro, najpóźniej we wtorek powtórzę serię zdjęć maluchów, porównam je wielkością i strzelę od nowa zdjęcie "na ręku" Ostatnio nie było większego problemu z usadzaniem malców, le coś czuję, że teraz będzie trudniej ;)

#agama #agamy #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Helou Mirki! Wróciłam na stare śmieci. Po powrocie z wywczasu zajechałam d...
  • 28
@Pertaseth: dorosła agama brodata - jak najbardziej. Trzeba jednak pamiętać, że potrzebuje dostępu do UVB i jest to zwierzak zmiennocieplny, więc bieganie luzem po domu nie powinno przekraczać tych 2 godzin dziennie, powinno być w kontrolowanym środowisku i pod opieką (kiepsko, jakby zjadała brudy z kuchni albo bawiła się z krwiożerczym kotem ;D), Plus jest taki, że nie mają instynktu chowania się pod szafę jak gekony i dużo innych gadów :)
@chciwykrasnolud: w którym momencie filmiku?

W sumie to nie istotne - maluszki nie bawią się w dominację, bo mają sporo miejsca i duzo jedzenia. Nawet nie poogryzały sobie ogonków, więc doskonale widać, że nie atakują się wzajemnie :)