Wpis z mikrobloga

Ostatnio myślałem o tym, żeby wziąć wszystkie karty do gry w #gwint w #wiedzmin3 i wydrukować je gdzieś na twardym papierze. Jak myślicie jest coś takiego możliwe i ile mogło by to kosztować?
Poza tym ma ktoś zdjęcia do wszystkich kart? Najlepiej po polsku ale jak nie ma to po angielsku też gitara. :)

  • 34
  • Odpowiedz
@The_Linkos: Ogólnie są karty ale tylko do edycji kolekcjonerskiej... Można sobie kupić też na Ebayu 2 talie za 100$ ale to zdecydowanie ponad mój budżet... Dlatego myślałem o wydruku
  • Odpowiedz
wydrukować je gdzieś na twardym papierze. Jak myślicie jest coś takiego możliwe i ile mogło by to kosztować?


@Dudek_k: trza by ogarnąć screeny kart z gry w rozdziałce 4K, potem druk 12 kart na kartce A4, lub na papierze technicznym, laminowanie, et voila.
  • Odpowiedz
@The_Linkos: @Wiedmolol: @Zatwardzenie: @WcaleNieRuda: Nie wiem kogo wołać a kogo nie to wołam wszystkich.
Napisałem maila do drukarni Lumi czy podjęli by się wydrukowania ponad 200 kart do gry w formacie innym niż standardowy czyli 63x89. Otrzymałem odpowiedź że oczywiście zrobili by to, czyli np 4 talie kart po 54 sztuki = 216 kart. Całość kosztowała by jakieś 9 zł za talię. Plus koszty
  • Odpowiedz
@Dudek_k: A, i z tego co widzę w grze "pełna" talia to 199 kart.
31 neutralnych + karty pogody i karty specjalne
37 z talii królestw północy
38 z talii nilfgaardu
37 z talii scoia'tael
40 z talii potworów
16 kart dowódców
  • Odpowiedz